igitcicek12 isimli üyenin son içerikleri

1. I

Bu ozelliklerdeki pc ne kadar eder

Intel core i5 2400 islemci Ati radeon hd 6510 ekran karti Pegatron ipxh61 anakart 1 tb hdd 6gb ram Islemci termal macunu yeni suruldu Valo +80 fps Oynatiyor Sizce ne kadara satmaliyim
  2. I

Bilgisayarım ne kadar eder

Anakart: pegatron ipxsb-h61 işlemci İnrel Core i5 2400 3.10 Ghz ekran kartı: ati radeon hd 6510 ram 6GB ram var samsung 1 TB hdd 230volt Güç Kaynagı Son haftalarda dolar kuru artıgı için bilgisayarım ne kadar eder emiin olamadım yardımcı olurmusunuz?
  3. I

Casper marka pc kaç para eder

Anakart: pegatron ipxsb-h61 işlemci İnrel Core i5 2400 3.10 Ghz ekran kartı: ati radeon hd 6510 ram 6GB ram var samsung 1 TB hdd 230volt Güç Kaynagı Son haftalarda dolar kuru artıgı için bilgisayarım ne kadar eder emiin olamadım yardımcı olurmusunuz?
  4. I

GEforce now ping sorunu

Aynı internet üzerinden laptopdan geforce now giriyorum pingim yok ama aynı wifi üzerinden masaüstü pcme bağlandıgımda ping var sadece masastü pcmde var yardımcıolurmusunuz TR serveri.
  5. I

Hangisi Daha iyidir sizce?

pegatron ipxsb-h61 vs gigabyte m68mt-s2 hangisi iyidir.
  6. I

oyundan atma nedeni ne olabilir?

veriyor ama windows ile ilgili olabilirmi şikayet ççok
  7. I

oyundan atma nedeni ne olabilir?

Far cry gta 5 oynarken atıyor nedeni ne olabilir ekran kartı gtx1060 ryzen5 1400 msı b350 anakart nedeni ne olabilir ?
  8. I

bilgisayarım kaç para eder

az olmadı biraz
  9. I

sağol
  10. I

bende öle düşünüyorum
  11. I

Çok olmazmı knk
  12. I

bende öle bir rakam düşünüyorum
  13. I

Ziya Selçuk'tan Lgs Açıklaması

sağolun Allah nasip ederse bende giricem
  14. I

Pegatron IPXSb-h61 İntelCore İ52400 3.10ghz Atıradeonhd 6510 samsung 1tb hdd yeni pc alacagım için fiyatını merak ediyorum başka paylaşmam gereken bişey olursa yazabilirsiniz
  15. I

bu hatayı nasıl yapabilirim

hayır denemedim
Top Bottom