II emre II isimli üyenin son içerikleri

1. I

Ses sistemi tavsiyesi

Max 2000 TL yi geçmeyecek şekilde hazır indirimlerde başlamış ses sistemi arıyorum bass kalitesinin iyi olması ve sesin anlaşılır olması benim için önemli tavsiyelerinizi bekliyorum.
  2. I

Ips monitör tavsiyesi

Ips 144 hz 1 ms monitör bakıyorum mümkünse 27 inç ama 24 olsa da olur eğer kullanıpta memnun olduğunuz modeller varsa yazabilirmisiniz 4-5 k civarı
  3. I

Days gone online mi ?

Days gone onlinemi arkadasimla oynamak istiyorum ama herhangibir sey bulamadim steam etiketlerinde cok oyunculu yaziyor ama youtube da vs bir sey bulamadım.
  4. I

2. El 3060 ederi nedir ?

Sistemimi hazır olarak aldım içinde ekran kartı olarak MSI GEFORCE RTX 3060 VENTUS 2X OC 12GB GDDR6 192bit var 1 ay bile kullanmadım neredeyse kart zorlanmadı mining vs de yok faturası garantisi kutusu her şeyi mevcut model yükselteceğim için satmak istiyorum sizce ederi ne kadar olur ?
  5. I

Rtx 3070 için 650w yeterli olurmu ?

Ben daha yeni aldım 1 ay kullanma fırsatım oldu bende ısınma sorunu yok kasa tam istediğim gibi ama ilerleyen zamanlarda ne olur bilmiyorum.
  6. I

Rtx 3070 için 650w yeterli olurmu ?

Rtx 3060 ekran kartım var satıp 3070 almak istiyorum ama psu'm yeterli olurmu ? THERMALTAKE S200 TG 650W 80PLUS kasanın içinde gelen psu 650w 80+ yeterli olurmu ?
  7. I

F/P oyuncu klavye önerisi

1000 TL bütçem var beni uzun süre idare edicek klavye arıyorum %60 olması benim için daha iyi ama tam boyut olsada olur switch önemli değil önerilerinizi bekliyorum.
  8. I

Bu ses coil whine sesimi ?

Videoda fazla belli olmamış ses ekran kartı kullanımı düşünce gidiyor ses napmamı onerirsiniz ?
  9. I

Link paylaştım.
  10. I

11. I

Dosyayı yüklemeye çalışıyorum
  12. I

Arkadaşlar 3 saat civarında oyun oynadım ekran kartı %90 civarlarındaydı bu ses gelmeye başladı sizce bu ses coil whine mı. Coil whine ise ne yapabilirim ?
  13. I

virüs gireceğini bile bile oyun indirmek mantıklımı ?

bende denedim indirmeyi uyarı veriyor çokda bulaşmak istemiyorum
  14. I

god of war 329 TL 10-12 saat oynadıktan sonra bırakıcağım bir oyuna 329 TL vermek bana biraz saçma geliyor.
  15. I

yeni aldığım sistemde god of war tarzı oyunlar oynamak istiyorum malum oyun fiyatlarıda baya uçtu mecbur yine torrent indiricez gibi gözüküyor sizce mantıklımı oynadıktan sonra pc ye tamamen format atabilirim evet ama tekrar yüklü olan programları yüklemek ayarları vs yapmak biraz uğraştırıyor :/
Top Bottom