imatif isimli üyenin son içerikleri

1. imatif

İş İçin Laptop Önerisi

matebook biraz araştırdım ancak bütçeyi aşıyor gibi görünüyor. macbook hayli hayli aşıyor zaten.
  2. imatif

İş İçin Laptop Önerisi

Arkadaşım için bir laptop araştırıyorum. Dell bakmaya karar verdim ve şu laptopu buldum. İş için kullanacak ve öyle ağır programlar kullanmayacak. Onun isteği uzun vadeli bir bilgisayarım olsun ve donma kasma olmasın şeklinde. Bunun için Dell ve Asus araştırdım sürekli.. Arada sırada düşük...
  3. imatif

Yeni Bilgisayarımda İnternet Bağlantım Çok Yavaş

şu ana başka çarem yok malesef, zaten oyun ağırlıklı kullanmayacağım. Rahatsız edecek düzeyde bir yavaşlık olmaması benim için yeterli. 1666866203 Tamamdır deneyeceğim çok teşekkür ederim. 1666866296 Tamamdır tüm adımları en baştan yapıp deneyeceğim. Çok sağolun
  4. imatif

Ürün tak çalıştır sanırım ama bir alıcının kutusundan bir CD'de çıktı. Ürün yorumlarında tak-çalıştır şeklinde olduğunu yazmış herkes. Ben yine de CD içerisindeki driver'a baktım 2 dosya vardı, sanırım ikiside farklı driverlar. Bunları kurdum ama bir şey değişmedi malesef. Driverleri kurmadan...
  5. imatif

Merhaba, yeni bir pc satın aldım hazır bir sistem olarak.(Frekans TV APU) Bilgisayarımdan çok memnunum ancak anakartta Wifi özelliği yok ve sistemle birlikte Wifi adaptörü gönderdiler. Adaptör ise şu Ancak internet gerçekten berbat. Google'a girerken 3-4sn boyunca yüklenmesini bekliyorum...
  6. imatif

İş ve Gündelik Kullanım Monitör Dahil Sistem

lütfen yardımcı olur musunuz, ne yapacağımı bilmiyorum
  7. imatif

İş ve Gündelik Kullanım Monitör Dahil Sistem

Merhabalar, Bir bilgisayar toplama ihtiyacım doğdu ve şu ana kadar hep ertelemiştim daha iyisini alabilmek adına. Ama şu an kullandığım ve işlerimi yürüttüğüm laptop gidici gibi duruyor. Kenarlarından parçalanmaya başladı, ne SSD var ne de artık işimi rahatça görebiliyor. 6 seneyi doldurdu...
Top Bottom