imemircan isimli üyenin son içerikleri

1. imemircan

ATABERK DOGAN-ECOBOOST V4 sistemi özelleşmiş hali ile alınır mı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/359836/sunrise-4060ti-amd-ryzen-5-5600-mpk-galax-geforce-rtx-4060-ti-1-click-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  2. imemircan

hangi monitör alınmalı?

hocam 27 inç olmasından ziyade 24 inç ama pivotlu olmasını isterim
  3. imemircan

hangi monitör alınmalı?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-legion-r25i-30-24-5-fhd-0-5ms-165hz-180hz-o-c-2xhdmi-1xdp-audio-out-freesync-premium-vesa-siyah-ips-monitor-67b7gacbtk-p-HBCV000059XX6H?magaza=Hepsiburada&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_medium=akakce&utm_source=pc&utm_term=k&v=1.31.2&wt_pc=akakce.c.k.pc...
  4. imemircan

20 25 bin aralığında oyuncu bilgisayarı sadece kasa

amd ekran kartı olarak bilemem ben rtx in 4000 serisinin yazılım konusunda beğendiğim için 4060ti alırdım alcak olsam. tek tek toplamaya gelince her türlü daha pahalı olur hocam
  5. imemircan

Monitör piyasası hakkında yardıma ihtiyacım var

yani bilgisayar olarak yeni fp sistemler çıkabiliyor ama monitör daha zor ve bu monitörün fiyatının artacakmış gibi hissediyorum
  6. imemircan

20 25 bin aralığında oyuncu bilgisayarı sadece kasa

https://www.gaming.gen.tr/urun/359836/sunrise-4060ti-amd-ryzen-5-5600-mpk-galax-geforce-rtx-4060-ti-1-click-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  7. imemircan

Monitör piyasası hakkında yardıma ihtiyacım var

Arkadaşlar herkese merhaba ramazan bayramınız mübarek olsun öncelikle. Şimdi benim taşınma gibi bir durumum var 2 3 aya ve laptop'tan masaüstüne geçiş yapacağım. Lenovo legion r25i-30 monitörünü almayı düşünüyorum. Fakat aklıma geldi ve malum ülkemizdeki fiyat dengesizliklerden dolayı acaba...
  8. imemircan

Puff kargolamak yasal mı

şans işi kargoyu açmazlarsa sorun olmaz ama açarlarsa ve şikayette bulunurlarsa sorun
  9. imemircan

Steamden alınan oyuna epic games den dlc alsam çalışır mı ?

emin değilim fakat steamden veya epic ten oyuna sahipseniz zaten gog uygulamasını indiriyor ordan açarsanız linklenir çalışabilir yüksek ihtimalle
  10. imemircan

H2002D vs H2002P Hangisi Alınır

h2002d
  11. imemircan

QCY H4 vs Razer Opus X

ondan cok kararsiz kaldim hocam bide anc ozelligi yok jbl de
  12. imemircan

QCY H4 vs Razer Opus X

hocam konuyu zortlatıyorum fakat jbl 520bt ile qcy h4 arasında kaldım yorumlarınızı alabilir miyim acaba
  13. imemircan

Öneri JBL 520BT VS QCY H4 arasında kaldım

Selamlar, kendime bluetooth kulaklık bakıyorum. Hem telefonda hem bilgisayarda kullanma amacım var. Bir çok arkadaşımın kullandığı gibi JBL 520BT almak istiyordum fakat önceki kulak içi kulaklığımın markası olan QCY H4 kulak üstü kulaklığını gördüm. Özelliklere bakınca QCY H4 çok daha iyi ve...
  14. imemircan

windows 11 pro aktifleştirmek

laptop um freedos geldi win 11 pro kurdum kullanıyorum iyi hoş fakat etkinleştirmem lazım ve retail key arıyorum çünkü 2 seneye falan masaüstüne geçiş yapacağım ve key imi taşımak istiyorum. jetlisans'ta 100tl diyip retail olduğunu iddia ettiler sizce doğru mudur? onun dışında önerebileceğiniz...
  15. imemircan

A4 VS 320 VS CLA (2014)

audi alırdım
Top Bottom