imovane isimli üyenin son içerikleri

1. I

Aorus 1080ti termal pedleri kaç mm?

Arkadaşlar merhaba, ekran kartımın termal macun ve pedlerini değiştirmek istiyorum. Termal pedlerin kaç mm olduğunu bilmiyorum yardımcı olabilecek var mı?
  2. I

Furmark sonuçlarım nasıl?

Buy 4600 TL verdim hocam? değerlerde bir sıkıntı yoksa onaylayacağım satın alımı sizce sorun yok değil mi?
  3. I

Buyurun hocam bu sefer oldu sanırım
  4. I

Hocam 30 dakika bekledim ama ekran görüntüsü alınca 0 gözükmüş neden böyle ki? Tekrar yapıp telefon ile çekeyim bu sefer
  5. I

buyurun hocam
  6. I

Arkadaşlar merhaba, ekran kartını 2. el olarak aldım sonuçlarım nasıl yardımcı olabilecek var mı? Yapmam gereken farklı testler varsa onlarıda yapıp ekran görüntüsü atabilirim.
  7. I

i3 10100 boşta 100 derece

Macun sürmeyi unutmuş olabilir misin?
  8. I

Sistemimi Kaça Satmalıyım?

7 altı düşünme bence, üstü kar olsun sana
  9. I

PBO +200 yapıldığında 4.8 GHz olmuyor

HWinfo'da kullanıyorum fakat burada daha net olduğu için bundan attım ss'i. Hocam eğer müsaitseniz pbo ile değilde normal ayarlar ile overclock ve undervolt ayarlamama yardımcı olabilir misiniz?
  10. I

Hocam dediklerinizi yaptım, çekirdekler 3.8 oluyor fakat şimdide sıcaklıkta biraz artış var, onuda düzeltme şansımız var mı?
  11. I

Deneyip dönüş yapacağım hocam
  12. I

Hocam cinebench R23 testinde hwmonitör ile takip ettim ama max 4.61 oluyor çekirdekler
  13. I

Hocam +200 koyduğumda 4.8 yapıyor fakat 4.6'da çalışıyor
  14. I

Merhaba, her şeyi denediğimi düşünüyorum fakat PBO ile +200 verdiğimde maximum 4.6 olarak çalışıyor. Overclock ile 4.9'a kadar çekebildim fakat sürekli 4.9 çalışmasını istemiyorum, boşta düşük oyun oynarken falan 4.8,4.9 çalışsın istiyorum. Sizce sorun nedir? Anakart: Gigabyte B550 Gaming X V2...
Top Bottom