ImPencıl isimli üyenin son içerikleri

1. ImPencıl

Nvidia Kayıt Alma Sorunu

AMD yazılım anlamında nvidia'ya göre geri kalmış olsa da gerek radeon arayüzü gerekse basit kullanımı açısından daha iyiydi. Neyse artık :)
  2. ImPencıl

Nvidia Kayıt Alma Sorunu

MSI GTX 1080 Gaming X
  3. ImPencıl

Nvidia Kayıt Alma Sorunu

Anında kayıt almayı aktif tuttuğum sürece ciddi fps düşüşleri yaşıyorum hocam.
  4. ImPencıl

r5 5600 için soğutma önerisi

Yine de sürsen garanti olur. Tavsiye ederim.
  5. ImPencıl

80 dereceyi gördürmemeye çalışın. Bu arada altta ve üstte hava için mesh olması fansız çok ta işe yaramıyor bilginiz olsun. 75 derece için de ekstra fan almasanız da olur. Arkadaş haklı.
  6. ImPencıl

Camda hava alamıyor hocam yani yetersiz kalıyor. Isı değerleri bu durumda normaldir. Arkadaşın dediği gibi kule tipi bir soğutucu rahatlatıcaktır. Elinden geliyorsa önü mesh bir kasa almaya bak, yardımcı olabilirim.
  7. ImPencıl

Googleden arayın derim, kasanın üzerinde yazmıyorsa tek yol bu. Kasanın ön tarafı açık mı, mesh panel mi, tamamen cam mı ve kasanın fanları 3 ön 1 arka olarak mı bulunuyor ?
  8. ImPencıl

Kasa marka modeliniz nedir?
  9. ImPencıl

500-800 TL arası klavye önerisi

Kesinlikle bu tür ekipmanları ikinci el almanı tavsiye etmem. Olası bir sorun ihtimali çok yüksek ve muhattabın olmayacak. Öneriye gelirsek su geçirmez özelliği ile tanınan ve kaliteli bir klavye var. 2 yıldır aktif kullanıyorum ve hiçbir sorun çıkarmadı. İncele istersen...
  10. ImPencıl

Nvidia Kayıt Alma Sorunu

Nvidia kullanmaya yeni başladım. Geçmiş kayıt almak için aktif kayıtı açmak gerekiyormuş. Fakat bu ciddi anlamda fps düşüşüne sebep oluyor. Amd gibi kısayol ile sürekli geçmiş birkaç dakikayı kayıt alma yöntemi var mıdır? Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim.
  11. ImPencıl

Çözüldü✓ Isı Değerleri Normal mi?

Dediğim gibi birkaç ay sonra sıvı soğutucu alıp tüm dertlerden kurtulucam. Kule tipinden daha iyi diye biliyorum.
  12. ImPencıl

Youtube videolarında gpu sıcaklığını normal gördüm. Hatta iyi bile. CPU'dan şüpheleniyorum.
  13. ImPencıl

Cidden mi :D 1667076880 Bir kaç ay sonra sıvı soğutmaya geçicem. İdare etse yeter.
  14. ImPencıl

RDR2'de ısı değerleri fotodaki gibi. Birkaç derece inip çıkabiliyor. Normal mi fazla mı bilemedim. GPU: MSI GTX 1080 CPU: İ5-12400F - Stock Fan
  15. ImPencıl

Aldığım monitörden memnun degilim bir bakarmısınız

Üründe herhangi bir sorun var ise ilgilenip sorununu çözmek zorundalar. ( İade almayabilirler ) Ayrıca rengin soluk olmasını bilgisayar içinde ekran kartı ayarlarından renk doygunluğunu artırarak giderebilirsin.
Top Bottom