Imperium isimli üyenin son içerikleri

1. I

Çözüldü✓ Corsair 5000x için hangi fan modelini seçmeliyim ?

Ne yazık ki iade şansım yok sistemi kuralı çok zaman oldu :) Kasanın yerleşimine tekrar bakınca yan tarafı exhaust yapmak mümkün değil öndeki intake kısmı direkt ekarte edecek mecbur yan tarafı intake yapmak lazım. Hava akışını nasıl etkiler acaba türbülans noktasında onu düşünüyorum. Peki size...
  2. I

Tamamdır yardımın için çok teşekkür ederim iyi günler :)
  3. I

Ön fanlar sp120 arka egzoz fanı af120 :D
  4. I

Anladım cevap için teşekkür ederim ben de orasında ekstradan fan boşluğu olduğu için acaba ekstradan hava akış performansını artırır mı diye bakmıştım fanlara ben o zaman biraz daha düşüneyim teşekkürler son bir soru sorayım af120 ve sp120 fanlarından hangisi intake olarak daha performans verir...
  5. I

Ya aslında ben de öyle düşünüyordum da hava sirkülasyonunun daha iyi olması açısından alsam mı diyordum yanda ayrılan 3 fan boşluğu için alacağım 3lü fanın ekstradan bir etkisi olmaz mı hava akışı açısından ?
  6. I

Günaydın herkese, Corsair 5000x için yandaki üç fanlık boş kısım için af120 veya sp120 fanlardan birini alacağım. Bunlardan hangisini tercih etmeliyim? Yan kısımdaki fanlar intake mi yoksa exhaust fanı olarak mı kullanılmalı? Şu an için arka fan ve üstteki üç fanla toplam 4 hava çıkışı ve öndeki...
  7. I

Qhd ips monitör önerisi

Herkes Dell modelinin çok ağır bastığını yazmış bir bildikleri vardır elbet ek olarak bunun da incelemesine bakayım ben 4kda karar kılarsam eğer 4070ti super hikayeli oyunlarda dlss fg ile yeterli sıkıntısız performans veriyordu izlediğim testlere göre eğer ileri vadede sıkıntı çıkarmayacaksa 4k...
  8. I

Qhd ips monitör önerisi

Ya hikaye tabanlı oyunlar açısından çok iyi olur zaten gerçekten rekabetçi fps oyunlarında sıkar mı beni acaba onu düşünüyorum ben 32 inç monitör ama 4k konusu benim kafamı aşırı karıştırıyor yalan yok :D Bir de 4070ti super ekran kartı 4kda ne kadar götürür sence beni ?
  9. I

Qhd ips monitör önerisi

Hadi ya sorunlu mu diyorlarmış ne kadar zormuş arkadaş monitör seçmek :D
  10. I

Qhd ips monitör önerisi

Anladım şu rekabetçi fps oyun işi olmasa 4k için https://www.itopya.com/gigabyte-28-m28u-144hz-1ms-2xhdmi-usb-c-dp-hdr400-freesync-premium-pro-kvm-uhd-ss-ips-gaming-monito_u14141 şu modeli düşünüyordum ama 4k için 28 inç çok mu küçük geliyor genelde okuduğumda 4k için hep 32 inç önerilmiş çünkü...
  11. I

Qhd ips monitör önerisi

Lgde herhangi bir kronik problem mi var ghosting vesaire gibi kötü yanı nedir ? Gigabyte modeli daha ucuz zaten o yüzden sordum :) 1711673038 32 inç bana da büyük geliyor ama 28 inç modeller de varmış galiba o da 4k için fazla mı küçük oluyor keskinlik açısından vesaire ?
  12. I

Qhd ips monitör önerisi

Ya 4k işi gerçekten kafamı çok karıştırıyor bir bilsen :D Qhd ara çözünürlük direkt 4k al oyun deneyimi bambaşka diyenler oldu :) Bir yandan da dlss fg vesaire 4k için 4070ti super ne kadar götürür onu düşünüyorum :) Hikaye tabanlı oyunlarda bambaşka bir deneyim oluyormuş cidden 4k ile
  13. I

Qhd ips monitör önerisi

Sadece delle bağlı kalmayabilirim iki tane daha model bulmuştum önceki mesajlarda belirtmiştim lg 27gr83q-b ve gigabyte m27q-x modelleri 4-5k daha ucuza 240hz monitörler bu modeller hakkında bilginiz ve fikriniz var mı peki :)
  14. I

Qhd ips monitör önerisi

Genelde hikayeli oyun oynayacağım ama arada arkadaşlarımla rekabetçi fpse dayalı oyunlar da oynayacağım tabi o yüzden 240hz monitör almak daha mantıklı olur diye düşünmüştüm ben ama son attığınız dell modeline de bakayım o zaman ben teşekkürler :) aslında çok arada kaldım 4k mı Qhd mi alayım...
  15. I

Qhd ips monitör önerisi

Ben de monitörler konusunda çok bilgili değilim ya :D İlk defa masaüstü sistem topladığım için akla gelebilecek bütün bileşenleri soruyorum ben de işte. Bundan önce hep notebook ve gaming laptop kullandım en son kullandığım bilgisayar çamur ekranlı 1050ti ekran kartlı monster gaming laptoptu :D...
Top Bottom