inconr isimli üyenin son içerikleri

1. I

RX 6700 XT ve R5 5600 için 16 GB RAM önerisi

Elimde 2x8 GB 3200 MHz CL 16 RAM var. Bellek Geil Evo spear. Anakart en fazla 3200 MHz destekliyor. Warzone 3 için 32 GB yapmak istiyorum. Yalnız şu an ki bellekler sistem için çok uyumlu. Yani hiç wattman hatası almadım. Bazı bellekler wattman hatasına sebep olabiliyormuş. Bahsettiğim...
  2. I

RX 6700 XT pin çoklayıcı tehlikelim mi?

Uzun araştırmalar sonucu almaya karar verdiğim kart RX 6700xt. Yalnız bir sorun var. PSU 500w ve pin çoklayıcı kullanmam gerekiyor. Sistemime benzer sistemlerin 350-400 watt kullandığından eminim, birçok yapılmış testleri gördüm. PSU ucu ucuna yetecek gibi duruyor lakin pin çoklayıcı kullanmam...
  3. I

Öneri Hanği Ekran Kartını seçmeliyim?

Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. 2014 yılından itibaren günümüze kadar başka bir forumun takipçişiydim ve biraz oradan soğuduğum için buraya geldim. Şimdi aklıma takılan birkaç sorun için sizden görüş ve öneri istiyorum. Eski işlemcim ve ekran kartımı sattım, elime geçen parayla Ryzen...
  4. Ryzen 5 5600

İstanbul Ryzen 5 5600

Temiz ve fan dahil arıyorum, İstanbul içi elden satın alabilirim.
  5. Zotac GTX 1660 Super

İstanbul Zotac GTX 1660 Super

Fatura ve kutusu mevcuttur. İlk kullanıcısıyım ve artık macun yenilenmesi gerektiği için macun yenilemesini bugun yaptım. OCCT programı ile yük altında 72-73 dereceler geziniyor, malum yaz ayları oldugu için bu deger normal. Sistem yükselteceğim için satıyorum, tamir veya servis görmemiştir...
Top Bottom