InFlamesGO isimli üyenin son içerikleri

1. I

Windows Update 0x80070643 Hatası

Konu Kilit Sorunu Çözdüm Tüm .NET Programlarını Sildim Ve Güncellendi
  2. I

Maalesef Hocam Onu Yapamam Tüm Dosyaları Ne Yedekleyecek İnternet Nede Yeniden İndirecek İnt Var 16 MBPS İnternet Yüzünden Yapamıyorum
  3. I

En Son Sürümünü Yüklerim Tek Tek Gerçekten Sinir Oldum
  4. I

Evet Bu .NET Programları Güncellenirken Yüksek İhtimal Çakıştığı İçin Bu Oluyo Tüm .NET İle Alakalı Herşeyi Silersem Düzelirmi Acaba Araştırdım Bunlar Çok Öncenin Updatesi
  5. I

Format Atmaktansa Şu Sorun Kalsın Daha İyi Çünkü O Kadar Dosyayı Geri Yükleyemem Acaba Windows 11e Geçersem Bu Sorunlar Ortadan Kalkarmı 1636191619 Deneyecem
  6. I

Maalesef 21H1 Güncellemesi Bilgisayarımda Olduğu İçin Yapamıyorum
  7. I

Merhabalar Bu Hatayı Alıyorum Çözümü Varmı
  8. I

ASUS B450-M A II anakartında Secure Boot nasıl açılır?

Kusura Bakmayın Hocam Resimleri Çekip Geldim
  9. I

Boot Sekmesinden Secure Boot Kısmına Girdiğimde Bi OS Türü Var Bide Key Management Var OS Türüde Other OS Seçili Sistemim UEFI Ve Disk GPT
  10. I

Başlıkta da belirttiğim gibi Secure Boot nasıl açarım anakart değiştirdim ve eski anakartımda açıktı şu an kapanmış ve nasıl açacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  11. I

Öneri Ryzen 3 3100 / GTX 1650s Sistem İçin Yeni Anakart Önerisi

Teşekkür Ederim Son Bişey Daha Hocam Yeni Anakart Aldığımda XMP Profilim Durarmı Bilgin Varmı
  12. I

Yardım Press F1 to Run Setup BİOS HATASI

BIOS Pilini Çıkar Yada BIOSa Girebiliyosan BIOS Sıfırla RAID Ayarları Bozulmuş Gözüküyor Uygun Anakart Raid Ayarlarını İnternetten Bakabilirsin
  13. I

Saolun Hocam Bunda Flashback+ Yada BIOS Kurtarma Filan Varmı Bir daha Başıma Gelmesini İstemiyorum
  14. I

Merhabalar Maalesef Dün Bilgisayarına BIOS Güncellemesi Yaparken Elektrikler Gitti Ve Bu Sebeple Anakart Çöp Oldu (Kullandığım Anakart Kurtarılmıyomuş) Bu Sebeple Yeni Anakart Alacağım Mecburen Önerilerinizi Bekliyorum F/P Olursa Güzel Olabilir Bütçe 500 ile 600 Arası Sistem : GTX 1650s Ryzen 3...
Top Bottom