İronman16 isimli üyenin son içerikleri

1. İ

❌İndirim Bitti! Ziyoulang T60 (%60) Rainbow Siyah Mekanik Klavye - NAYS ile 328TL Güncel!

Hocam rgb si baya iyi yazılımı üzerinden baya bi ayarı var efekt vs. Ben siyah olandan aldım satıcıya beyaz red swicht istediğimi söyledim
  2. İ

❌İndirim Bitti! Ziyoulang T60 (%60) Rainbow Siyah Mekanik Klavye - NAYS ile 328TL Güncel!

Bende oda yok hala hazırlanıyor da gözüküyor
  3. İ

Sizinki sistemde kargoda mı görünüyor yoksa hazırlanıyor da mı
  4. İ

Hala hazırlanıyor kısmında hiç bi değişiklik yok acaba gerçekten kargoya verdiler mi vermediler mi
  5. İ

Sistemde hala hazırlanıyor da gözüküyor satıcıya soruyorum kargoya verdiniz mi diye oda net bişey söylemiyor
  6. İ

Satıcıya kargoya verdinmi diye sordum hala cevap vermedi
  7. İ

Yardım ViewSonic Xg2405-2 alınır mı

Ürünü vatan bilgisayardan testlerini yapıp alıcam monitörün herhangi bi kronik sorunu varmıdır sorun çıkartırım kullanan birisi varmı veya bu fiyatlara önerebileceğiniz başka monitör varmı
  8. İ

Yardım 4000 TL Bütçe Monitör Önerisi

Hocam ghosting varmı
  9. İ

Yardım 4000 TL Bütçe Monitör Önerisi

Arkadaşlar sistemimi aldım fakat hala bi monitör bulamadım hangi monitöre baktıysam bi sorunu vardı ban sorun çıkarmıyacak ips bi monitör lazım
  10. İ

Ekran kartımı güncellemeli miyim

hocam monitörünüz nedir ne aldınız bende bu ara monitör almayı düşünüyorum bi türlü bulamıyorum monitör
  11. İ

15K Sistem tavsiyesi

Yıl sonuna kadar beklesem sistem çıkar mı yoksa bunlardan birini satın alıyımmı
  12. İ

15K Sistem tavsiyesi

Peki daha sonradan kasanın içindeki fanları söküp RGB fan takabilir miyim
Top Bottom