İsimsiz İsim isimli üyenin son içerikleri

1. İsimsiz İsim

Yardım Samsung S8 ile takas edilecek iphone modelleri ?

telefon yavaşladı ya ondan istiyorum
  2. İsimsiz İsim

Valla bir de laptop alacağımız için ya laptop alalım der ya da telefonu yükseltelim der olmaz ya
  3. İsimsiz İsim

Öncelikle merhaba arkadaşlar bundan 1 yıl önce samsung s8 almıştım bayiden 2.el , fakat artık kullanmak istemiyorum biraz yavaşladı. İphone geçmek istiyorum üniversiteye de gideceğim için. Elimde 1000tl var cepte birikmiş param birde akıllı saatim var onu da 1900tl ye satarım yani 2900tl var...
  4. İsimsiz İsim

Nasıl bir saat almalıyım

Arkadaşlar selam şimdi benim 2500 TL bütçem var saat almak istiyorum fakat nasıl bir saat alacağımı bilmiyorum. Spor yapan birisiyim fitness vs. arada koşuya çıkıyorum. Aslında aklımda Galaxy Watch 4 vardı alacaktım fakat vazgeçtim biraz daha düşüneyim dedim. Bazı arkadaşlar pil süresi az olduğu...
  5. İsimsiz İsim

2000TL'ye 0 telefon önerisi

Arkadaşlar selam 2000TL'ye 0 bir telefon almak istiyoruz ne önerirsiniz? Telefonda sadece Instagram'da takılırım öyle çok fotoğraf çekmem ama çektiğim zamanda güzel çeksin bataryası öyle mükemmel olmasına gerek yok 1 günü çıkarsın yeter aklımda Xiaomi Mi 8 SE var önerilerinizi bekliyorum.
  6. İsimsiz İsim

2.el İPhone alırken dikkat edilmesi gerekenler.

Arkadaşlar selam ilk defa 2.el telefon alacağım ve İPhone 6s olucak. Ben bir kaç not çıkardım: IMEI e devletten sorgula İcolud Kutu ve fatura kağıdı üzerinde ki Imei numarası ile cihaz içerisinde *06# ile öğrendiğiniz numaranın aynı olmasına özen gösterin Wifi kontrol et Bluetooht kontrol...
  7. İsimsiz İsim

Malasef 1500tl civarı telefon önerisi

Arkadaşlar selam babama sordum ve anca 1500tl lik telefon alabiliriz dedi aklımda iphone 6s 32gb olan model var 2.el olur 0 olur fark etmez ama 2.el olursa daha güzel olur. Önemli olan beni uzun götürmesi çok oyun oynamam müzik dinlerim ve instagramda gezerim önerilernizi bekliyorum.
  8. İsimsiz İsim

2000tl ye 2.el telefon önerisi.

Bence 2.el s9 bile ondan daha iyi diye düşünüyorum ayrıca çok temiz telefonlar var.
  9. İsimsiz İsim

2000tl ye 2.el telefon önerisi.

Arkadaşlar selam 2000tl civarı 2.el telefon almak istiyorum. Çok araştırdım şu an samsung s8 s8+ zorlarsan s9 ve iphone 7 var. Açıkçası iphone 7 almak istiyorum büyük ihtimalle iphone 6 lar ios 15 ile veda ediyor iphone 7 ise ios 16 alır ama bu demek değil ki hiç kullanılmayacak ios 16 alırsan...
  10. İsimsiz İsim

Iphone 6S Vs Samsung S8 ,S7 Edge

Peki aynı fiyatta iphone 7 ve samsung 8 bulursam hangisi daha mantıklı olur ?
  11. İsimsiz İsim

Hangisini almam mantıklı ?
  12. İsimsiz İsim

Arkadaşlar bütçem 1500 TL 2.el olarak beni uzun süre götürebilecek bir telefon arıyorum bu 2si kafama yattı fakat hangisi daha uzun götürür karar veremdim hangisi daha iyi hangisini alırsam pişman olmam açıkçası gönlüm iphone 6s den yana iphone kullanmayı çok istiyorum eski bir telefon olmasına...
  13. İsimsiz İsim

Bu iphone 6s pili orjinal mi ?

Arkadaşlar letgoda 2.el bi iphone 6s beğendim mesaj attım temiz telefon fakat bataryası orjinali ile değişmiş dedi 2 faturası var dedi internetten baktım nasıl anlaşılır diye İlk olarak; Ayarlar'dan Pil sekmesine ve sonra Pil Sağlığı menüsüne girin. Bu bölümde maksimum kapasite alanında bir...
  14. İsimsiz İsim

Earpodsumu Valorantta Mikrofon Olarak Kulanamıyorum.

Arkadaşlar normalde hoparlör var ben arkadaşlarla konuşmak için earpodsumu bağladım tüm ayarları yapmama rağmen sesim gitmiyor . Nasıl yapacağım ?
  15. İsimsiz İsim

iTunesdeki müzikleri pc ye aktarma ?

Arkadaşlar ipodum var pc ye bağladım içindeki müzikleri itünesden görüyorum ama pc değiştiği için masaüstündeki müzikler onda kaldı ben bu iTunes deki müzikleri masaüstüne nasıl aktaracağım ?
Top Bottom