İsimsizKullanıcı isimli üyenin son içerikleri

1. İsimsizKullanıcı

PC den konsola geçtim 😀

ekran kartı bi tık ucuza gitmiş sanki ama fiyatlar düşecek söylentisi var etrafta düşmeden satman iyi olmuş
  2. İsimsizKullanıcı

45.000 TL her şey ama her şey Dahil Tercihen 3 Monitörlü Sistem Önerisi

Belirttiğim gibi oyuncu koltuğu mouse klavye kulaklık hoparlör her şey dahil tercihen 3 monitörlü sistem tavsiyesi arıyorum kuzenim yakında hafız olacak ve 45.000 TL alacak benden bir öneri bekliyor yardım ederseniz sevinirim ( 3 monitöre kafayı takmış durumda 3 monitörüm olsun ortadaki 2k...
  3. İsimsizKullanıcı

Oyunum Yok Oyun Önerin

the forest dene bence indirimde bu ara beğenirsin
  4. İsimsizKullanıcı

Oyunum Yok Oyun Önerin

kötü değil ama ekran kartı açısından sıkıntılı 1625115116 gta artık her şey kaldırıyor 5 yıllık oyun
  5. İsimsizKullanıcı

Sizce Kasa'nın Camı Çıkarılmalı mı?

boşta çalışmıycak oyunda 1800rpm civarı çalışcak şekilde ayarlasan olur gibi cam sökmek toz açısından sıkıntılı
  6. İsimsizKullanıcı

Oyunum Yok Oyun Önerin

böyle sistemlerde full hikaye oyun pek bilmiyorum ama fps rpg tarzı seversen önerim var
  7. İsimsizKullanıcı

Yardım Modem İnterneti Habire Kırmızı Yanıp Gidiyor

kendileri düzeltiyoruz ana sistem sıkıntılı felan diyor 2 gündür ._.
  8. İsimsizKullanıcı

Yardım Modem İnterneti Habire Kırmızı Yanıp Gidiyor

Türktelekom 50mbps dowland 16mbps upload internetim var modem tp link ankarada büyük bir sitede oturuyorum dünden itibaren 1-2 saatte bir internet ışığı kırmızı yanıyor ve bağlanıyor ama internet yok diyor kapatıp açınca modemi düzeliyor ama 2 saat sonra aynısı oluyor daha önceden olmuyordu acil...
  9. İsimsizKullanıcı

PS4 temizliği ne kadar tutar

10. İsimsizKullanıcı

Steam indirimleri Başladı ama BAŞLAMAZ OLAYDI !

ben kendilerine 250 TL civarı para ayırmıştım artık o parayla valorant skin alırım o.O2
  11. İsimsizKullanıcı

itopya 3070ti 6427TL stok yok diyor

Şuan cidden stokları yok ama insanlare fiyatı görsün ve gelince haber vere tıklasın etkileşim artsın ayrıca stok geince 20k yapalım haber ver açanlardan biri alır taktiği bu
  12. İsimsizKullanıcı

İmzalı Messi topu kazandım

kanka imzaya bişey olmadan sat bence sonra bi baktın kardeşin topu boyamış :ROFLMAO: 1624538701 şimdi oldu d.
Top Bottom