İsmial isimli üyenin son içerikleri

1. İ

teknik servisler yasal olarak hafta sonu çalışır mı

Ekran karımı garantiye vermiştim kart 31 aralıkta tamire başlandı ve yedek parça bekleniyor. Yedek parçanın geliş tarihi 25 ocak olarak gözüküyor. 20 iş günü doluyor mu cumartesi günleri asus teknik servisi çalışıyor mu yasal olarak.
  2. İ

Amd redeon sorunlu çalışıyor

Elimde rx 5550xt var kart lol oynarken 30 fps veriyordu cs de açmıyordu kartın driverlerini silip yeniden önerilen sürümünü yükledim lolde şuanlık sıkıntı yok ama cs go hala açmıyor amd denetim masasından standart ayarlarda açabiliyorum sadece ama onda da fps daha düşük geliyor onun dışında...
  3. İ

Güç kaynağı bozuldu ya da kısa devre yaptı

Yeni bi ekran kartı almıştım bilmeyerek ekran kartına yanlış kabloyu takıp çalıştırdım hemen bilgisayarın fişini çektim ve ekran kartını başka bi pc de test ettim çalışıyor. Sonra doğru bir şekilde bilgisayarı çalıştırmayı denedim ama bilgisayara hiç güç gelmiyordu. Bunu nasıl düzeltirim ya da...
  4. İ

4 gb ve 8 gb ekran kartları arasında nasıl fark olur

Rx 570 8 gb vardı geçenlerde 4 bine satıp asus dual rx 5500 xt aldım 3400 TL ye 1616498728 DDR 6 1616499426 Rx 570 8 gb vardı geçenlerde 4 bine satıp asus dual rx 5500 xt ddr6 aldım 3400 TL ye
  5. İ

6. İ

Alınabilecek 144 hz fiyat performans monitörü olarak ne alabilirim

144 Hz monitör alacağım bütçem 1500-1700 gibisinden, önerileriniz var mı
  7. İ

ASUS Tuf Gaming Geforce Gtx 1650 Super Oc Edition 4gb

Teşekkürler arkadaşlar
  8. İ

ASUS Tuf Gaming Geforce Gtx 1650 Super Oc Edition 4gb

ASUS Tuf Gaming Geforce Gtx 1650 Super Oc Edition 4gb ekran kartı ısınma yapar mı kronik bir sorunu var mı acaba ?
Top Bottom