IsoOguz isimli üyenin son içerikleri

1. I

EKRAN KARTI SEÇİMİ İÇİN YARDIM

Merhaba hocam konudan alakasız olacak ama 7950x e gerek var mı diye düşünüyorum. Oyun için alıyorsanız 7800x3d almanız daha mantıklı olur şuan için oyun tarafında en iyi islemci 7800x3d kesinlikle tavsiye ederim. Hem öylelikle islemci den artan parayı da ekran kartına yatırarak daha iyi bir...
  2. I

2. Harddiski Sökünce Sistemin Açılmaması

Herkese Kolay gelsin. Geçen haftalarda PC otomatik biosa atıyordu ve kapatmaya çalıştığım zaman kapanmıyordu . Bu yüzden Sistemi Sıfırladım. Sistemim 1 TB M2 de kurulu 240 GB SSD'im var SSD'yi sökünce PC biosa atıyor. Bunun Nedenini ve nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Yardım ederseniz çok...
  3. I

ID Cooling frost flow x120 sıvı soğutma mı daha iyi yoksa ID cooling SE 224XTi kule tipi sogutucu mu

O zaman kule tipi olanı alacağım soğutması da fena durmuyor artic freezer 34 duo ile aynı 1646392653 Kasanın havalandırmasi çok iyi fanlar kapalıyken 15 derece fark ediyor işlemci
  4. I

ID Cooling frost flow x120 sıvı soğutma mı daha iyi yoksa ID cooling SE 224XTi kule tipi sogutucu mu

ID Cooling frost flow x120 mı yoksa ID cooling SE 224XTi daha iyi olur fiyatları aynı
Top Bottom