iSymph isimli üyenin son içerikleri

1. I

25-27K LAPTOP ÖNERİSİ

Başlıkta belirttiğim gibi arkadaşlar
  2. I

Ad Soyad ile Bilgilere ulaşma ???

çok tatsız
  3. I

nasıl yanii
  4. I

yani bende öyle düşünüyorumda nasıl bu kadar rahatça ulaşabiliyo liseli çocuklar anlayamadm
  5. I

Arkadaşlar az önce oyunda 2 adet liseli kardeşim biraz şımardı tartışmamız sonucunda ad soyad vver falan kısmına geldi konu söylediğimde ad soyad anne baba adı telefon numaraları doğum tarihi bilgilerimi saydı bu nasıl olabilirr??? söyleyebilecek var mı
  6. I

Ps4e bağlı ea hesabı kaldırma

Arkadaşlar ps4 pro ile oyun oynuyordum pyunda ea hesabımı eklemem gerekti ve şimdi psyi bi sürelipine başkasına vermem gerekşyor ea hesabının oturumunu nasıl kapatabilirim
  7. I

Lol hesap alım yardımcı olabilir misiniz ?

ben gamermarketin kendi hesabını aldıgımda başta ban yedi kendilerine yazdım yeni hesap verdiler 2 yıldır duruyo o hesap
  8. I

Lol hesap alım yardımcı olabilir misiniz ?

gamaermarketin kendi bot hesaplarını satın al 15 günde ban yersen yeni hesap veriyolar 2 senedir duruyo hesap banlanmadı hala
  9. I

Zayıfım helppp (Nasıl Kilo Alırım?)

cicibebe fazla şekerli gün içinde çok tüketmek mantıklı değil pirinç bulgur makarnayı bol tüketmeniz lazım boldan kastım günde 4 öğün en az aralardada cicibebe 3 4 tane yiyebilirsiniz akşam yatmadan önceki öğünde yulaf ezmesi tüketebilirsiniz
  10. I

Cezaevlerindekilere af olayı nedir

Hmm anladım dostum
  11. I

Diş teli fiyatları İstanbul için

10 16 arası diye biliyodum 1 1.5 ay önce her an her şey oldugu için görüşüp fiyat alın
  12. I

Cezaevlerindekilere af olayı nedir

Arkadaşlar bir süredir sürekli karşıma çıkıyor kimsede detaylı bir şey yazmadığı için konuya hakim dedğilim twitterda haberlerde falan sürekli cezaevlerindekilere af istiyor aileler veya bugünkü gibi cezaevleri annelerle dolu diye anlamadığım kısım bu insanlar bir suç işleyip cezaevine...
  13. I

Arkadaşlar aktif olarak kullanabileceğim yemek sipariş inidirimi var mı

Sorudaki gibi arkdsşlar
  14. I

Öneri Ucuz red/blue switch klavye arıyorum

170tlye arkadaşıma aldırdığım klavyenin 500 olmuş olması kopardı beni
  15. I

Hamam Otu Kullanımı Hakkında Yardım eder misiniz

Arkadaşlar hamam otu aldım bacak ve özel bölge için kullanmak üzere fakat tam olarak ne kadar kullanmam gerektiğini ve kullandıktan sonra ne yapmam gerektiğini bilmiyorum kötü koktuğu söyleniyor uyguladıktan sonra duşa girdiğimiz zaman sıkıntı yaşar mıyım bilgisi olanlar yardım edebilir mi
Top Bottom