iTee isimli üyenin son içerikleri

1. I

Yardım Taahhütüm Bitiyor İnternet Servis Sağlayıcısı Önerir Misiniz?

Ben de aynı şekilde Comnet kullanıyorum 2 yıl olacak galiba ve daha 1 kere bile müşteri hizmetlerini arama gereksinimi dahi duymadım yıllık ödüyorum gayet uygun mis gibi
  2. I

PUBG Eski Erangel Geri Dönüyor (Erangel Classic)

Bu hileler bir tek bana denk gelmiyor galiba, diğer oyunlarda daha fazla hileye denk geliyorum
  3. I

Turknet Yıldırdı Artık!

Benim arkadaşım da yeni geçti TürkNete ve o da neredeyse aynı sorunu yaşıyor fakat onunki çok daha saçma; modemi resetleyince değil de bilgisayar kapalıyken internetinde hiçbir problem yok ama pc yi açınca hızı dibi görüyor ve tekrar pc yi kapatıp açınca geri düzeliyor
  4. I

Yardım Asus Dikine Takılan M2

Evet bende de 2 tane bu girişten var ve tam Ekran kartının altında kalıyor ikisi de, bence bunun başka bir amacı var normalde, yoksa bu şekilde ekran kartının altında olacağını sanmıyorum.
  5. I

Yardım Asus Dikine Takılan M2

Hocam bu cidden m2 slotu mu B450mk 2 de bundan iki tane vardı sanki bi bakacağım birazdan. Eğer öyleyse ileride bir m2 daha alabilirim ama ben bunun m2 slotu olmadığını düşünmüştüm hep.
  6. I

🔥FSR 3.1 DUYURULDU, 40 YENİ OYUN 3000 Serisi Kullananlar Mutlu🔥

Allah bilir 2020 yılında çıkan driverin üzerine ekleyip 2020 ibaresini de öyle unutmuşlardır.
  7. I

AMD Çıkarmış olduğu Son driver ile 7900xtx RTX 4090na çok yaklaştı.

Bu AFMF bende düzgün çalışmıyor galiba, Sons Of The Forest da test ediyorum FG açınca sanki normalden daha çok kasıyor gibi hissediyorum FSR3 açıp denedim yine aynı bir şey değişmiyor sanki baya gereksiz bir özellik oldu gibi. 1708892981 Ekran kartım kötü değil bu arada eğer kötü olduğunu...
  8. I

Yardım Xiaomi HyperOs Hakkında

Bootloader kilidin açıksa güncelleyemezsin ama kapalıysa normal güncelleme olarak geliyor.
  9. I

son güncellemeden sonra AMD sizde de sapıttı mı

Bu kadar ciddi sorunlar bir tek ben yaşamıyorum herhalde anlayamıyorum artık.
  10. I

4TB SSD 902TL bu nasıl mümkün olabilir?

Hocam Samsungun uygulaması falan yok mu, Uygulama üzerinden SSD sağlık durumunu falan kontrol edebiliyorsanız sağlık durumuna da bakarsanız iyi olur. Çakma yüksek ihtimalle ama bir deneyin yine de.
  11. I

İlk ekran kartınız hangi marka-model❓️

Nvidia GT 520mx
  12. I

Ryzen 5 5500 PBO Boost Arttırma Sorunu

Ryzen 5 5500 kullanıyorum ve bir forumda araştırma yaparken PBO boost'a +400 verirsem 4.6 GHZ ye çıkabileceğimi yazmışlardı ama ben çıkamadım sebebi nedir ve üstüne biraz daha çıksam bir sıkıntı yaşarmıyım sıcaklıkları kontrol ederek yapıyorum bu arada.
  13. I

R5 7600 overclock yaptım sonuç bi garip

+400 ün üzerine çıksam bir sorun yaşarmıyım acaba bunun için bir konu oluşturayım. Bu konuyu meşgul ettiysem kusuruma kalmayın özür dilerim.
  14. I

R5 7600 overclock yaptım sonuç bi garip

Ben de Ryzen 5 5500'de 4.6 GHZ çıkmak için PBO ya +400 verdim ama max 4.4 GHZ görüyor daha da arttırmayı düşündüm ama forumda yetkililerden birisiydi galiba, +400 verirsek 4.6 GHZ ye ulaşabileceğimizi söylemişti ama ben ulaşamadım.
  15. I

Adrenalin Edition 24.1.1 ( WHQL ) Stuttering Hatası (Kekeleme)

Oyun oynuyorsan tabikide gerek var hatta oynamıyorsan bile yüklesen bilgisayarın için daha iyisi olur ama arkadaşlar driver önerisinde bulurlar ya da daha stabil bir driver yükle.
Top Bottom