IV Aseims isimli üyenin son içerikleri

1. IV Aseims

Günlük kullanım ve oyun için laptop

Açıkcası Acer alacağıma Asus TUF alırım daha mantıklı. Kasası olsun yeterlilik ve uygunluk olsun her türlü öndedir benim için. Tavsiye eder miyim tabi ki ederim çünkü 2 3 tane arkadaşım kullanıyor bizzat kullanmışlığım var. İleriye dönük sadece soğutma ve depolama eklentileri ile sorun tamamen...
  2. IV Aseims

Öğrenci planı iptal ettim. Para iadesi gelir mi?

Biraz daha sıkıştırdım botu, mecburen canlı birisine bağladı. Onunla konuştuğumuzda eğer doğru diyorsa 5 ya da 7 gün içerisinde iade tarafıma geçecekmiş.
  3. IV Aseims

tam olarak nerede hocam ? Şuana kadar bir şey göremedim.
  4. IV Aseims

3 saat sonra iade ettim ama korkmuyorum değil :D
  5. IV Aseims

Ben bugün Öğrenci planı aldım 3 saat sonra iptal ettim. Para iadesi gelir mi? (Adobe Creative Cloud)
  6. IV Aseims

Fifa 24 Taraftar sesi

Beyler bir tane taraftar sesi var aşırı beğendiğim (WWE Backlash 24 France Crowd) onun sesini mp3 olarak aktarabiliyor muyum?
  7. IV Aseims

Görev çubuğu 'Arama' kısmı çalışmıyor?

birisi ''Hizmetlerden Windows Search'ı otomatik ayarladınız mı?'' diye yöntem sunmuş eksi yönü bende gözükmüyor.
  8. IV Aseims

denedim hiçbir işe yaramadı.
  9. IV Aseims

bu şekilde gözüküyor canımı iyice sıktı.
  10. IV Aseims

Nasıl yani ? 1714492802 bu arada teşekkür ederim kendi kendine düzeldi. Loopa girdi sanırım. 1714492856 hayır düzelmemiş :D anlamadım gitti anlık olarak düzeldi tekrar açtım şimdi yok geri gitti dalga geçiyor herhalde.
  11. IV Aseims

Dostlar, Win 11 her şey güncel lakin görev çubuğu çalışmıyor. Açılıyor lakin arama yaptığım zaman bomboş gözüküyor. Ne yapabilirim?
  12. IV Aseims

Çok Eski Bir Forum Geleneği Hadi Masaüstünüzü Görelim...

Hocam bu Monday mevzusunu nasıl yaptın bilgi alabilir miyim ? (bir ara bu tür bir uygulama ile karşılaşmıştım ama güvenilir mi kullanışlı mı kurulumu nasıl performans açısından hiçbir bilgim yok.)
  13. IV Aseims

Çok Eski Bir Forum Geleneği Hadi Masaüstünüzü Görelim...

Bu da benden olsun madem. :)
  14. IV Aseims

Discord Sunucu Modları!?

Merhabalar yeni sunucu açtım ben bazı planlarım var kendimce. Oyunların stats panellerini falan görebileceğim bot falan var mı ? Atıyorum Valo ve LoL için stats modları olsun küçük detaylı modlar, sunucuyu Vikingler ile ilgili kurdum roller otomatik mesajlar odalar falan filan. Ekstra olarak...
  15. IV Aseims

Teknobiyotik güvenilir mi? Bu kasa alınır mı?

35K bütçeye daha iyi kasalar toplanılabilir. Gaminggen sitesine bakabilirsin.
Top Bottom