jaxlit isimli üyenin son içerikleri

1. J

Morhipo Versace Eros Orijinal mi?

Kanka Gratis'ten alsam güvenilir midir sence.
  2. J

Morhipo Versace Eros Orijinal mi?

Merhaba internette Versace Eros bakıyordum ve Morhipo'da 450 TL'ye gördüm. Satıcı MY Kozmetik diyor. Sizce orijinal midir? https://www.morhipo.com/versace-eros-edt-100-ml-erkek-parfum/3541682/detay?gclid=CjwKCAjw7vuUBhBUEiwAEdu2pNot9qH-u6BmMmPzZ6b3VmYaTgVECkOJqaa3JTGX7yvqvgR67UYiVBoCBfwQAvD_BwE
  3. J

SteelSeries Arctis 3 mü HyperX Cloud 2 mi?

Arkadaşlar merhaba Gaming Headset almak istiyorum ama karar veremedim. SteelSeries Arctis 3 gayet güzel gibi ama Amazon'da 950 TL ye HyperX Cloud 2 var. Açıkçası HyperX eski olduğu için düşündürdü sizce ne yapmalıyım hangisini almalıyım?? 1654336818 Bu arada SteelSeries Arctis 3 2019...
  4. J

Youtube Dönüştürücü Virüs Bulaşmış mıdır?

Arkadaşlar merhaba bugün babam bilgisayardan bir siteden YouTube mp4 dönüştürüp indirmiş. Windows Defender ile taradım bir şey bulmadı.Ben normalde USB bellek bile sokmam virüs bulaşır diye. Sizce bir sıkıntı olmuş mudur?
  5. J

Logitech G G512 mi? Razer Blackwidow v3 mü?

Merhaba İtopya'da bir kampanya ile Razer Blackwidow V3 Green Switch 600 TL ye düşmüştü. İndirim bitti ama tekrar geleceğini düşünüyorum. Sizce 650TL ye Logitech G G512 mi ,yoksa 600TL ye Razer Blackwidow V3 mü ?
  6. J

Telefon Sildim Sıkıntı Olur mu ?

Merhaba telefonu geçen hafta aldım markası iPhone 13 ve telefonu ıslak mendilin üstüne kolonya döküp kırılmaz cam yüzeyini ve kılıfını sildim. Ama çentik kısmında kırılmaz cam yok ve orada hoparlör var. Bir sıkıntı olmuş mudur ? Sanmıyorum ama içim rahat etmedi bir sormak istedim sadece.
  7. J

Deercase iPhone 13 Kılıf

Merhaba iPhone 13 aldım yeni ve çok araştırdım ama açıkçası tam bulamadım. Fiyatı çok pahalı olmasın istedim ve Deercase den şeffaf veya silikon kılıf baktım. Sizce alınır mı? Bir de Turkcell de falan Bikapak diye bir marka var onun Elit Shine veya Elit Crystal kılıfını gördüm hiç alan birisi...
  8. J

iPhone 13 Kılıf Önerisi

düz 13
  9. J

Hepsiburada Spigen Güvenilir mi?

Merhaba Spigen ekran koruyucu alıcam ama kendi sitesinde stok yok. Fakat Hepsiburada'ya baktığımda var. Oradan almayı düşünüyorum fakat orijinal mi?
  10. J

iPhone 13 Kılıf Önerisi

Kanka valla bilmiyorum da çok pahalı olmasın yani
  11. J

iPhone 13 Kılıf Önerisi

Merhaba iPhone 13 aldım yeni. Telefon geldi ama ne kılıf ne ekran koruyucu yok daha telefonu ters koymaya korkuyorum masaya. Kılıf önerisi yapabilir misin fazla pahalı olmayan.
  12. J

iPhone 13 aldım iptal etmeli miyim?

12 de 15 k, 1.300 fazla verip 13 almak daha mantıklı gibi
  13. J

iPhone 13 aldım iptal etmeli miyim?

Merhaba ben aslında iPhone 13 sipariş ettim 2 gün önce ama herkes diyor ki telefona bu kadar para verilir mi. Ben 5 yıldır iPhone 5s kullanıyorum ve telefonumu değiştirmek istiyorum. Sizce iptal edip başka bir model mi almalıyım?
  14. J

iPhone 13 Kılıf Önerisi

baktım fakat stokta yok. Gelir mi acaba?
  15. J

iPhone 13 Kılıf Önerisi

Merhaba iPhone 13 sipariş ettim ve kılıf almam lazım fakat orijinal kılıfa 670 TL vermek istemedim. Nasıl bir kılıf alabilirim önerir misiniz ?
Top Bottom