jokzilla0 isimli üyenin son içerikleri

1. J

bilgisayar toplama yardım

Kasa gereksiz pahalı bir model seçmişsin Turbox ekran kartı alınmaz ve işlemci yükseltilebilir bide ek olarak bütçeyi söylerseniz daha uygun bir sistem önerebiliriz.
  2. J

F/P 144hz 24inç monitör bütçe 1800 TL

Ne tür oyunlar oynuyorsunuz.
  3. J

Öneri Deri Bilek Destekli 700 TL Klavye

Hiçbiri tip olarak hoşuma gitmedi Malesef
  4. J

Malesef hiç artırma şansım yok kulaklık mouse içinde baya zorladım çünkü bazı konularda ornata chroma v2 için değmez yazmışlar ama bikaç kere deneyimlediğimde hissiyat olarak bastıkça bidaha basasın geliyor. 1621469588 Link atarmısınız
  5. J

Deri bilek destekli olması çok önemli mekanik veya yarı mekanik olabilir benim aklımda razer ornata chroma v2 var sizinde varsa başka öneriniz bekliyorum.
  6. J

Hangi Anakart ı almalıyım

Asus olanı ben kullanıyorum baya da memnunum
  7. J

4.500 lira kasa önerisi

Aralıkta alcaksanız o zaman açmanız daha uygun olur çünkü 1 g0n arayla bile fiyatlar fırlaya biliyor.
  8. J

Hangi Laptop daha mantıklı olur?

Aynı özellikde olan laptopların markalara göre ısınma sorunu olup olmadığını incelemek için
  9. J

MSI MPG SEKIRA 500X alınır mı?

Cooler Master TD500de baya iyi
  10. J

1500tl Ekipman Önerisi

Bunlar hoşuma gitti ama ben solağım mouse sırun olurmu
  11. J

1500tl Ekipman Önerisi

Klavye, Mouse ve Kulaklık Önerisi istiyorum klavyede derü bilek desteği olması önceliğimdir driverıda olsun hepsinin.Şuan aklıma geşen başka özellik yok şuan ama sırularınız varsa alabilirim
  12. J

Monster nootebook sahiplerine ufak bir sorum olucak sizce leptop alınır mı? ?

Hangisi ama kaç tane laptopu var monsteın
  13. J

Bu sistemle hangi oyun oynanabilir?

Oyunskor fln
  14. J

Sizce Hangi m2 ssdyi almalıyım ve benim anakartım kaldırırmı sizce ?

Bildiğim kadarıyla sandisk sorunluydu ama Kingston nasıldır bilemem ama ssd konusunda samsungu tercih etmeni öneririm
  15. J

8500TL PC sistem tavsiyesi.

Baya zor anca 2 el yada yeni hazır sistem çıkarsa
Top Bottom