Kaan Lothbrok isimli üyenin son içerikleri

1. Kaan Lothbrok

Buji ve hava filtresi değişir mi?

Karar vermekten değil de harbiden anlayan insanlardan bilgi almak istedim sadece. Zaten bu forumda fazla araba konusu hakkında konuşanlar yok aslında teknoloji konusundan sorsam büyük ihtimalle daha fazla yardımcı olurlardı. Yine de teşekkür ederim herkese.
  2. Kaan Lothbrok

Mühendislerin düşünüdüğü şey tamamen cebi. :D Fabrikadan çıkan her arabaya 600 liralık filtre takmak var birde 3000 liralık filtre takmak var. :D KN zaten spor hava filtresi açısından çok köklü bir marka.
  3. Kaan Lothbrok

Bu en dandikleri hocam. Havanın çoğunu çekemiyor motor. Tamam belki tozu çekmiyor ama havayı da çekemiyor. :D
  4. Kaan Lothbrok

600 TL ye olanlar hangileri hocam link atar mısınız?
  5. Kaan Lothbrok

Spor hava filtreleri temizlenip tekrar kullanılır. Normal hava filtreleri gibi plastikden olmadığı için sürekli değişmesi gerekmiyor. 20.000 de bir filtrenin kağıtları oluyor onlar değişse yetiyor oda çok pahalı bir şey değil. 1692960941 Yağlı pamuktan yapıldığı için normal hava filtresiyle...
  6. Kaan Lothbrok

Uçup kaçmaz ancak aracın sağlıklı çalışması her zaman daha iyi olacaktır bence. KN filtre serviste taktıkları filtreden çok daha kaliteli Zaten uçup kaçmasını istesem bu kadar masraf yapacağıma 2000 liraya chip tuning yaptırtırım. Kalan parayla da turboyu hybritlerdim. :D
  7. Kaan Lothbrok

Servis çok daha fazla para isteyip kalitesiz markalar kullanıyor. Elimde olsa yağını da sanayide lqui molly olarak değiştiricem ancak ilk bakımda serviste kaydı olsun istiyorum. Serviste total yağ kullanıyorlar bu arada. Attığım hava filtresi de zaten köklü bir marka. 1692960773 Hava filtresi...
  8. Kaan Lothbrok

KN ye de dümdüz kağıt diyip geçmezsiniz. :D
  9. Kaan Lothbrok

Bujileri fabrika çıkışlı kronik 20.000 de bujiyi kırıyor ve pistonu iptal ediyor. Bu yüzden bujileri değiştirmek istiyorum. Şuan araba 13.000 de. İlk bakıma da 15.000 de gelmesini söyledi servis. 1692960595 Kutu içi spor hava filtresi o yüzden pahalı. 1692960627 Attığım linke bakmadınız...
  10. Kaan Lothbrok

İyi günler. 2022 Citroën C3 Aircross 1.2 Puretech aracım için ilk bakımda buji ve hava filtresini farklı marka olarak değiştireceğim. Buji olarak aşağıda bıraktığım linkteki bujiyi almak istiyorum ama bu buji ve hava filtresi aracıma uyar mı ve bu site güvenilir midir? Aracımda performans ve...
  11. Kaan Lothbrok

Termal macun önerisi

Öyle yaptım bende. Teknobiyotik de 119 Liraydı 4 gramı. Aldım geçtim ben de.
  12. Kaan Lothbrok

Termal macun önerisi

Vallaha bilgisayarcılara sordum sadece ekran kartıma ne kadara termal macun sürersiniz diye. biri 500 dedi diğeri 150 liraya süreriz dedi. Bende açıkçası kendim alıp sürmek istedim. Çok daha uyguna gelicek böyle.
  13. Kaan Lothbrok

Termal macun önerisi

https://www.teknobiyotik.com/arctic-mx-4-en-yuksek-performansli-termal-macun-4gr-spatulali-ar-actcp00031b-2020-edition.html ben bunu aldım. Güzel diyorlar.
  14. Kaan Lothbrok

Termal macun önerisi

Öncelikle merhaba. Ekran kartımın 87 derecelere çıkmasından sonra termal macun değiştirmeye karar verdim ve bilgisayarcıya gittim. İşçilik dahil sadece ekran kartına termal macun işlemine bir tanesi 500 diğeri de 150 lira deyince kendim alıp süreyim dedim. 150 Lira bütçeye sadece ekran kartına...
  15. Kaan Lothbrok

Ekran kartını söktükten sonra ekran kartı fazla ısınmaya başladı

Bu bilgisayarcı tanıdığım ya. Zaten sorarım hangi marka süreceğini. Ona göre sürdürtürüm.
Top Bottom