KaanAk isimli üyenin son içerikleri

1. K

NFC olmayan telefon sorun çıkarır mı?

İstanbulkart vs. için kullanabilirdim, onun dışında kullanacağımı sanmam.
  2. K

NFC olmayan telefon sorun çıkarır mı?

Redmi Note 10s almak istiyorum, ancak NFC yok kendisinde. Sorun çıkarır mı?
  3. K

İdle Master Oyun Önerisi Zup serisi hariç!!

Oik oyunlarına bakabilirsin.
  4. K

Ekran Kartı Mnadalı nasıl açılır

Fotoğraf ters olmasa her şey daha kolay olabilirdi, hangisinin ekran kartı slotu olduğunu dahi anlayamadım.
  5. K

Mi Türkiye'den alınacak Redmi Note 10S'De NFC var mı?

Mi Türkiye'den Redmi Note 10S alacağım, acaba NFC var mı bu sitede satılan modelde? https://www.mi.com/tr/redmi-note-10s/
  6. K

A32 kaç sene kullanılır?

Samsung A32 almayı düşünüyorum, kaç sene boyunca kasmadan kullanılır telefon? İşlemcisinin pek iyi olmadığı söyleniyor, o konuda korkuttu.
  7. K

Bedava 2 tane Battlefield 5 kodu veriyorum.

1 tanesini aldım, teşekkürler.
  8. K

Yardım Samsung A32 alınır mı? Yerine ne alınabilir?

Samsung A32 alınır mı? Daha iyi bir model var mıdır 3000-3500 TL bütçede? Xiaomi gibi markaları düşünmüyorum. NFC desteği olan bir telefon istiyorum.
  9. K

Android 3000 TL telefon önerisi yapar mısınız?

Arayüzünün ağır olması, malzeme kalitesi, kamerasının da kalitesini beğenmiyorum Redmi modellerinin özellikle. Mi modellerinden olsaydı bütçemde alabilirdim ancak özellikle Redmi serisinden hoşnut değilim.
  10. K

Xiaomi'ye güvenmiyorum hocam dediğiniz gibi, A32 seçceğim sanırsam. Teşekkürler bilgi için.
  11. K

A51 ile A32 arasında kıyaslama yapacak olursak hangisini tavsiye edersiniz hocam?
  12. K

3000 TL bütçem var, bu bütçede güzel bir telefon satın almak istiyorum. Özellikle ön kamerası ve arayüzünün hızlı olması benim için ana kriterler. Oyun performansı pek umrumda değil oyun oynamıyorum telefonda. Oppo a74 sipariş verecektim ancak kamerasında geniş açı olmaması ve testlerde pek...
  13. K

Bilgisayarıma aldığım fanın nasıl olması gerekir ?

Bütçeniz nedir? Ne kadar boyutta bir fan lazım? Egzoz fan gereklidir alırsanız fark eder kesinlikle. Fanın CFM değerine ve kalitesine, kullanıcı yorumlarına, ses seviyesine, bağlantı türünün kasanızla uyup uymadığına dikkat etmeniz gerekli.
  14. K

Amazon kitap güvenilirliği?

Prime ilk ay ücretsiz, alıp sipariş verin, Prime üyelerinin 1 ay iade hakkı ve aldıkları çoğu üründe 2 yıl Amazon garantisi oluyor. Yırtık ya da hasarlı bir ürün gelirse kolayca ücretsiz şekilde iade edebilirsiniz. Fiyatının artmasının sebebi ürünün Türkiye'ye gelirken uygulanacağı vergiler vs.
Top Bottom