kaani isimli üyenin son içerikleri

1. kaani

🔥İndirim R5 5600 RTX 4060 sistem 20.999TL

Konusu açıldı mı bilmiyorum ama sağlam sistem gibi. Sistem bağlantısı: https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-vok-trooper-v2-ryzen-5-5600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-gainward-geforce-python-ll-8gb-rtx4060-oyun-bilgisayari-p-51047?utm_source=vok&utm_medium=vok&utm_campaign=vok İlgili video:
  2. MSI Evoke RX 5700 XT OC 8 GB Ekran Kartı

İstanbul MSI Evoke RX 5700 XT OC 8 GB Ekran Kartı

Kartı ikinci el olarak almıştım tam 1 ay önce. Kartta sorun olduğunu düşünüyordum ancak problemsiz bir kartmış, forumda konuyu gören olduysa o sorun benim sistemimin bağlı olduğu priz ve bağlantı ile ilgiliymiş. Kartın güncel FurMark değerleri 10+ dakika testte 77 derece ve %80 fan değeri. Yeni...
  3. kaani

barcin.com güvenilir mi

Güvenilir diye düşünüyorum. Hepsiburada üzerinde de satış yapıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
  4. kaani

❌İndirim Bitti! (GECEYE ÖZEL)PHILIPS 75PML9008/12 75 inç 4K UHD Ambilight LED TV 34124.3TL

55 kaçırdığım için üzülüyorum bir tek. 50 VA panel olmasa iyiydi de, öyle ahım şahım bir televizyona da gerek yok zaten, televizyon izlenmiyor çok.
  5. kaani

❌İndirim Bitti! (GECEYE ÖZEL)PHILIPS 75PML9008/12 75 inç 4K UHD Ambilight LED TV 34124.3TL

İlk dakikalarda yakaladım indirimi, 55PUS8508 anlık olarak bitti daha da gelmedi. Gittim 50PUS8508 aldım zar zor. 65 inç olanlar hep stoklardaydı. Özellikle 8808 olanların bittiğini görmedim uzun süre. Keşke 55 inç alabilseydim diyorum da 50 de çok küçük olmaz be.
  6. kaani

Bilgisayar kasılıyor

Sorun devam ediyor ve delirtecek. Birisi çözse para bile ödemeye kabûlum.
  7. kaani

❌İndirim Bitti! 🔥Paribu hesabını doğrula 1000₺ kazan🔥🔥

Ulan tam uyumuştum var ya :D Hesabım vardı zaten doğrulamalı, neyse hesabı silelim bari boş firma zaten. Alan arkadaşlar hayırlı olsun, yakın vakitte silin hesabı :D
  8. kaani

🔥İndirim Superonline 1000 Mbps Fiber Aylik 480₺!

Ah ulan ah bir desteklese şu rezil kepaze Turknet denilen firmadan kurtulmak istiyorum. Turk Telekom bile desteklese kaçacam da mecbur 50 Mbps internete bu rezillere kalıyorum. Destekleyen varsa kaçsın kurtarsın tertemiz Superonline.
  9. kaani

PC Hocası Allstar V2 RTX 4080 SUPER Sistem

Video Sistem https://www.qp.com.tr/qp-pch-allstar-v2-amd-oyun-bilgisayari?utm_source=pchocasitv&utm_medium=youtube&utm_campaign=all-star-v2
  10. kaani

XPG Valor Air vs MSI MAG Forge M100A

Peki XPG alma şansım olmazsa MSI MAG Forge M100A mı alayım yoksa BitFenix Nova Mesh mi? ya da ne alınır bu civarlara?
  11. kaani

XPG Valor Air vs MSI MAG Forge M100A

Sizce hangisi daha iyi? XPG Valor Air alırsam daha uyguna gelecek, MSI MAG Forge M100A ise güncel 1600 TL. Arada fiyat farkı var ancak fiyat farkı olmasaydı Valor Air 1500 TL, diğeri de 1600 TL olsaydı sizce hangisi alınırdı?
  12. kaani

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Lisans Anahtarı ?

Site güvenilir, istediğiniz şekilde kullanılabilir ancak fiyat bayağı yüksek geldi bana.
  13. kaani

🚨 TÜRKİYE'nin Açık Ara En Uçurumlu Sistemi Goat V4 Geliyor...🚨

Hocam tek bir soru, uygun fiyatlı mı olacak yoksa biraz herkese hitap eden tarzda mı olacak? Yani giriş seviye mi orta seviye mi?
  14. kaani

🚨 TÜRKİYE'nin Açık Ara En Uçurumlu Sistemi Goat V4 Geliyor...🚨

14b-18b TL arası sistem gelir umarım da yapışırım yakasına.
Top Bottom