Kaanyilmazzz54 isimli üyenin son içerikleri

1. Kaanyilmazzz54

Gamegaraj bilgisayarın kargoya verildiğini nasıl anlarım?

Aynısı başıma geldi canlı destekten kargoya verilip verilmediğini öğren,verildiyse takip no iste direk söylüyorlar ve mail olarak atmalarını iste ben bugün öyle hallettim.
  2. Kaanyilmazzz54

Asus VA229HR Monitör Nasıldır

75 hz olması oyunlarda sıkıntı çıkarır mı beni 1 sene götürse yeter yeni monitör alacağım zaten
  3. Kaanyilmazzz54

Asus VA229HR Monitör Nasıldır

Bu monitörü kullanan var mı ya da bilgisi olan gaming gecesinde 600tlye aldım daha elime ulaşmadı iş görür mü acaba?
  4. Kaanyilmazzz54

Gamegaraj Kasa

Çok teşekkür ederim hepinize rgb fanların rengini ayarlayabiliyoruz değil mi istediğimiz gibi?
  5. Kaanyilmazzz54

Gamegaraj Kasa

Arkadaşlar Gamegaraj hazır sistemlerinde hangi kasayı kullanıyor acaba biliyor musunuz?
  6. Kaanyilmazzz54

Gamegaraj kargo süreci

gönderildi diyor ama ne kargo takip no var ne de başka bir şey bir sorun varmıdır?
  7. Kaanyilmazzz54

Gamegaraj kargo süreci

Yazdım yarın da ararım
  8. Kaanyilmazzz54

Gamegaraj kargo süreci

Arkadaşlar az önce bir şey farkettim ben iletişim kısmına gmail yazacağıma hotmail yazmışım bana bilgilendirme o yüzden gelmedi bir sıkıntı olur mu veya değiştirebilir miyiz e posta adresini? 1591138636 Bilen biri yok mu beyler
  9. Kaanyilmazzz54

Gamegaraj kargo süreci

Size mail geldi değil mi 1591136222 Çok iyi olur verirsen
  10. Kaanyilmazzz54

Gamegaraj kargo süreci

Bana mail gelmedi yarın da gelmezse canlı destekten bilgi alırım teşekkür ederim bu arada
  11. Kaanyilmazzz54

Gamegaraj kargo süreci

İyi geceler öncelikle daha önce Gamegarajdan alışveriş yapan olduysa bir kaç sorum olacaktı Bu sabah sipariş verdim eft yolu ile para çekildi ama bana bir bilgilendirme yapılmadı ürün kargoya verilince her hangi bir mail ya da sms geliyor mu daha önce sipariş veren varsa yazabilir mi?
Top Bottom