Kadir asaf isimli üyenin son içerikleri

1. K

Sinerji bilgisayar Sipariş durumu teslim edildidiyor ama gelmedi

Şanslıymışsın dostum 22 gün oldu
  2. K

Sinerji bilgisayar Sipariş durumu teslim edildidiyor ama gelmedi

1 nisan da Sinerji bilgisiyardan bilgisayar aldım ve ilk 2 hafta hiç bir şekilde sipariş durumu değişmedi ondan sonra 1 hafta takip no bekleniyor dedi kargoya bile verilme mesajı olmadan 22 nisan günü sitede sipariş durumu kısmına Teslim edildi yani Kargoya bile verilmeden nasıl teslim...
  3. K

epicgames kupon kullanmıyor

Bende de aynı sorun var
  4. K

CPU Fanı oyunlara girdiğim zaman daha hızlı dönmeye başlıyo normal mi ?

eyvallah yeni aldım oyuzden bilmiyordum teşekkürler
  5. K

daha 2 günden kastım yani genel olarak herkes demi böle anlamında. 1694546823 :DDDD 1694546876 Şimdi yeni aldım ya Bi tık garip hissediyom eskisini Sesimesi umrudma değildi ondan eyvallah yinede
  6. K

CPU Fanı oyunlara girdiğim zaman daha hızlı dönmeye başlıyo ve ses yapıyo bu normali mi bilgisayar aldım yeni daha 2 gün oldu
  7. K

27 inç Monitör FPS oyunlarında zorluk Çıkarıyormu Biraz büyük olduğü için ?

Merhabalar 27 inç Mönitör kullanan arkadaşlar varsa sizce 27 inç alınır mı biraz büyük fps oyunlarıda falan sorun yaratıyormu.
  8. K

F/P 15-20k Arası bilgisayar varmı arkadaşlar Hazır sistem

15-20k Arası F/P Sistem arıyorum hazır sistem Sitelerde Gördünüz güzel sistemler varmı?
  9. K

Bilgisayar Açılırken Hata

Your Device ran into a problem and needs to restart We're just collecting some eror info and then we'll restart for you Hata Bu şekilde Bilenler varsa Yardim ede bilirmi.
  10. K

McDonalds Yaş sınırı 16-57

McDonalds Da çalışan 17 yaşıdna arkadaşım varsa Acaba maaşı ve Sağlık sigortası benzeri şeyler yapılıyormu
  11. K

Ekipman Önerisi (Klavye - Mouse - Mouse Pad)

Mouse için Delikli Olduğ için sorun olur Diyorsan Bu mouse daha iyi Olabilir senin için HyperX HyperX Pulsefire FPS Pro HX-MC003B
  12. K

16K Oyuncu Masaüstü tavsiyesi

https://www.gencergaming.com/da-c1 Dostum Bu bilgisayar sana iyi gider gibi Ryzen 5 5500 var 5600 Yap çiçek gibi
  13. K

Dying Light 2 Alınır Mı

Zombili Oyun Seviyorsan Al derim güzel oyun
  14. K

Öneri Mouse Pad Önerisi Yaparmısınız

logitech 40x30 75 TL Ona bakabilirsin
  15. K

Bulk İçin Full Body Mİ Yoksa Split Mi ?

Dostum push pull legs şeklinde yaparın Güray aydın hypertrophy no.1 Güzel bir program
Top Bottom