Kadir Demir isimli üyenin son içerikleri

1. K

HDMI 4K üzerinden görüntü paylaşınca ekran donuyor

Acer aspire 5 a515-56g laptopum var televizyona 4k görüntü aktarınca donmaya başlıyor ama 1080p de sıkıntı yok. i5 1135g7 işlemci var ve destekliyor gözüküyor ama nedense kasıyor.
  2. K

5000-6000 TL arası laptop önerebilir misiniz?

Okul için falan öyle oyun değil
  3. K

4. K

Merhaba, ürünün faturasında fiyat kısmını ve tc no yazan yeri karalayacağım bir sorun olur mu?

Fiyatı değilde tc no karalamak istiyorum. Fiyatı karalamak doğru olmadığını düşündüm. 1602426076 Doğru diyorsunuz teşekkür ederim.
  5. K

Merhaba, ürünün faturasında fiyat kısmını ve tc no yazan yeri karalayacağım bir sorun olur mu?

Merhaba, bir ürün satacağım. Faturada kaça aldığım tarafı makasla kesmek istiyorum. Ve tc kimliğimi karalamak istiyorum bir sorun olur mu?
  6. K

5500 TL'ye kadar taşınabilir ve ince hafif laptop önerisi?

Merhaba 5500TL kadar limitim var. Asıl amacı, taşınabilir ve ince olması. Bu fiyata daha iyi olan bir model var mı?
  7. K

G Fotoğraflar ana sayfasına indirilen her şey ana sayfaya düşüyor?

Merhaba telefona gelen fotoğraf, video vesaire Google fotoğraflar ana sayfasına düşüyor ben sadece kamera klasörünün gözükmesini istiyorum nasıl ayarlarım acaba?
  8. K

Merhaba, satacağım ürünün faturasında TC kimliğim yazıyor. Faturasını versem sıkıntı olur mu?

Ürünün garantisi devam ediyor ama kalemle üstünü karalasam sıkıntı olmaz o zaman değil mi?
  9. K

Merhaba, satacağım ürünün faturasında TC kimliğim yazıyor. Faturasını versem sıkıntı olur mu?

10. K

Merhaba telefonum 18 Watt QC3 destekliyor. 27 watt şarj aleti alsam telefonu yorar mı?

Telefona 27 watt şarj aleti alsam telefon 18 wattını mı kullanır? Ya da 27 watt olduğu için telefonun bataryasını zorlar mı?
  11. K

Harici harddiski her bağladığımda chromehelper hatası alıyorum.

Harici harddiski her bağladığımda Chromehelper.exe hatası alıyorum tamama bastığımda yine aynı hata çıkıyor. https://hizliresim.com/rCMDQw hatanın fotoğrafı 3 mb'tan büyük olduğu için hızlıresime yükledim.
  12. K

Merhaba iss değiştireceğim. Sizce netspeed mi TurkNeti mi?

Vodafone ADSL internet kullanıyorum ve şu anlık port olmadığı için VDSL kullanamıyorum. Daha önce millenicoma geçiş işlemi başlattım ama belgeler doldurulduğu halde 1 ay bekletti ve iptal ettim. Bu yüzden millenicoma güvenimi kaybettim. Şimdi ise aklımda iki firma kaldı Netspeed mi TurkNet mi...
Top Bottom