Kadir lcan isimli üyenin son içerikleri

1. Kadir lcan

Yardımınıza ihtiyacım var

20 yasındayım kral
  2. Kadir lcan

Yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yarın bir kız arkadaşım ile buluşmam var ben daha önce bir kızla bir yerlere gidip bir aktivite yapmadım ne yapmam gerekiyor nasıl konuşmalıyım nereye götüreyim bu konu ilgili yardımcı olursanız sevinirim
  3. Kadir lcan

Kia Stonic 1.25 MPI Cool nasıldır

valla kral duyuduguma gore arabanın motoru bıraz sıkıntıyımıs dıye duydum
  4. Kadir lcan

Kia Stonic 1.25 MPI Cool nasıldır

Kia Stonic 1.25 MPI Cool https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-kia-kisa-sureli-buyuk-indirim-ilk-sahibinden-stonic-duz-vites-1142885510/detay ben bu arabayı gözüme kestırdım ama sıze de bir sormak ıstıyorum 800.000 bütçe var ne almalıyım benim zevkime kalırsa egea croos var ama...
  5. Kadir lcan

Yardım 1100 TL YE BU KULAKLIK ALINIR MI

bu kulaklıga ben bakmıstım almadan once ama bence markaya kanmamak lazm razer olabır ama sız gınede baska marka bakmanızı tavısye ederım eger bunu alıcam dersenız de ıyıdır
  6. Kadir lcan

Yardım 1100 TL YE BU KULAKLIK ALINIR MI

eğer oyun ıcınse bu değil de gamebooster ve rampege tercih edebilirsin ve daha uygun bence daha güzel bende de razer kulaklığı var ama dedim markalardan gitmeni tavsiye ederim
  7. Kadir lcan

doğum günü hediyesi tavsıye

beyler ağamın doğum günü ve ona hediye ne alayım parfüm ve kısıye özel bardak falan olmasın ama acil yardım gınede sız herseyı soyleyın
  8. Kadir lcan

Sizce hangi araba alınır

egea bence
  9. Kadir lcan

EPİC indirimleri alınır mı??

evet hikâye tabanlı
  10. Kadir lcan

zamanında 300 TL aldım ama sarmadı sıldım bende oyun var bende 1702929759 aslında doğru diyorsunuz baska oyunlara bakayım sızın onerdıgınız varmı
  11. Kadir lcan

???????????????
  12. Kadir lcan

arkadaşlar last of us ve god of war ben yıllarca izledim ve hepsini su gıbı bılıyorum sızce almalımıyım ayrıca sepette ek indirim de oluyor last of us 736 ındırılımlı fıyatı sepette ıse 493 god of war ıse 449 dan 301 e dusuyor
  13. Kadir lcan

saz ve baglama onerısı

arkadaşlar anlayanlar cevap verebilir mi benim bütçe 2 500 bir tane saz almak ıstıyorum ve anlamıyorum çok meraklıyım müzik aletine yardımcı olurtmusunuz
  14. Kadir lcan

Göz kayması şaşılık ameliyatı

pekı duzel dımı
  15. Kadir lcan

virüs olmadan nasıl yama indiririm ?

arkadaşlar şuan mortal kombat 11 oynuyorum ve İngilizce gram bir şey anlamıyorum lütfen düzgün bir sekılde yardımcı olurumsunuz
Top Bottom