kaijiro isimli üyenin son içerikleri

1. K

PSU önerisi istiyorum

750ler biraz tuzlu geldi benim tahmini bütçeme en uyguna böle bu sistemi tam oerformans clıstırascak bir şey arıyorum
  2. K

PSU önerisi istiyorum

herhangi bir kriterim yok F/P bir PSU arıyortum psu kalitesiz oldugu için ekran kartımı besleyemıyor ve watt dalgalanması oluyor sistemimde rx 5600xtekran kartı işlemcimde r5 3400g 8gb ram b450m pro anakart var bu sitem için en f/p psuyu arıyorum bilgi verirseniz bu konu hakkında sevinirim...
  3. K

Ekran Kartımın Voltajı 0'a Düşüyor

peki reis ddu kullansam
  4. K

reis bunun wattman le alakası olabilirmi acaba
  5. K

reis videoyu izledinmi anladımnı sorunu 1695222127 birde nasıl geldiyse öle suanda cevirirsem performans modunamı gecer
  6. K

reis drivedan link attım acılmıomu 1695221419 burada hangi tarafta olması lazım düğmenin
  7. K

benim normalde sanırım suanda onu yaparım video yu atıyorum drivedan 1695220531 https://drive.google.com/file/d/1gLTAF2zyflqkic9cDkNO3KKKl0oCxfpC/view?usp=drive_link
  8. K

Merhaba. Oyunlarda drop veya FPS ,watt ,gpukullanımı dalgalanması yasyordum ve Afterburner'la bunu takip etmek istedim ve sonunda voltajı düşük kullandıgını ve witcher fortnite gibi oyunlarda 0 a düştüğünü fark ettim.Önceden sistemi apu kullanıyordum bu sebeten olabilirmi çünkü apu kullanırken...
  9. K

5600 XT drop sorunu nasıl çözerim?

ekran kartlarının watt degerleri oynuyor işlemci stabil calısıyor sorun işlemcideyse çözümğ ne?
  10. K

reis öle olsaydı ben bu işlemciyle 5500xtde denedim ondada aynı sorun oldu başka birşeyde sorun
  11. K

Merhaba. Oyunlarda drop veya FPS ,watt ,gpukullanımı dalgalanması yasyordum ve Afterburner'la bunu takip etmek istedim ve sonunda voltajı düşük kullandıgını ve witcher fortnite gibi oyunlarda 0 a düştüğünü fark ettim.Önceden sistemi apu kullanıyordum bu sebeten olabilirmi çünkü apu kullanırken...
  12. K

Xbox gamepass aboneliğim gözükmüyor

sabah minecraft oyununu rahatlıkla oynuyordum gamepass üyeliği ile sonra akşam hata verdi bende xbox destege yazdım ordada xbox ı sıfırla dediler bende sıfırladım ve sonrasında xbox aboneliğim uygulama içinde gözükmemeye başladı ancak sitede xbox aboneliğim var ve eaplay kullanabiliyorum lolde...
  13. K

R5 3400G hangi ekran kartını almalıyım?

reis ileride deiştiricemde malesef suan gündemimde yok hangi ekran kartı daha mantıllı
  14. K

R5 3400G hangi ekran kartını almalıyım?

reis uğraşmak istemiyorum
Top Bottom