KakashiSensei isimli üyenin son içerikleri

1. K

🔥İndirim Prime Özel Hawk Gaming Chair FAB V4 Oyuncu Koltuğu 5999₺

Hocam yastık için bağlanan lastikleri çapraz bağlayınca düşmüyor. ben aralık ayında 4.5kya aldım. bana göre gayet rahat bir koltuk. 180 85kiloyum. 6kya değer mi bilmiyorum
  2. K

CS2 rankım açılmıyor

Ranklar artık her mapte farklı. Hangi mapi oynadıysan altında kac win kaldı yazar. Cs2 ile birlikte mape özel rank sistemi geldi
  3. K

27 inc 2k ips / genel olarak fps için monitör tavsiyesi

malesef bütçemi aşıyor. benq olanı almayı düşünüyorum. msi olandan ne kadar iyidir? fiyat farkına değer mi acaba
  4. K

27 inc 2k ips / genel olarak fps için monitör tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba, Çoğu türde oyunlar oynuyorum ama genel olarak fps oyunları oynuyorum. Birkaç monitör buldum ama kararsız kaldım. Bu paraya alınabilecek en f/p ürün nedir? Almayı düşündüğüm monitörler: MSI 27" G274QPF Dell G2724D BenQ Mobiuz EX2710Q...
  5. K

Ets2 PROmods

Dlcleri alınca otomotik dlcler yükleniyor zaten. Eğer kurulmadıysa steamde oyuna gelip sağ tık yaptıktan sonra dlcler bölümünden dlcleri işaretleyince kuracaktır.
  6. K

Ets2 PROmods

evet malesef. ben de yakın zamanda aldım çoğunu. önceden millet çok ucuza mapleri toplamış. şuanda yapacak bir şey yok. iyi eğlenceler
  7. K

Ets2 PROmods

Bende west balkans harici tüm harita dlcleri var. Promods'u sorunsuz kullanıyorum
  8. K

Ets2 PROmods

EAST, NORTH, FRANCE, ITALY, BALTIC, BL_SEA, IBERIA Gereken Dlclere bu linkten bakabilirsin
  9. K

Yardım cs go güven faktörü nasıl öğrenilir

Resmin altında olan bar sizin güven faktörünüzü gösterir. Fare imlecini üstüne getirince seviyesi gözükür. ne kadar 100e yakınsa o kadar güvenilirsin anlamına gelir. Fakat şuanda site düzgün calısmadığı icin bu siteye bakmak dogru degil.
  10. K

Yardım cs go güven faktörü nasıl öğrenilir

Önceden buradan tahmini ögrenebiliyorduk. Şuanda herkese 0 güven yazıyor. Başka bir site var mı bilmiyorum https://faceitfinder.com/
  11. K

RTX 4070 Ti Super marka tercihi

mevcut kartın ne bilmiyorum ama sene sonu 5000 serisi gelecek diye biliyorum
  12. K

7800x3D sıcaklık yüksek değil mi?

aio_pump olana taktım
  13. K

7800x3D sıcaklık yüksek değil mi?

bende 7900x3d ve arctic liquid freezer ii 280 var. oyunlarda max 60 dereceye çıkıyor. montajdan dolayı temas sorunu olabilir. Bu videoya bakarak kurmuştum. istersen buna bakarak tekrar bir kurulum yap
  14. K

MSI G274QPF-E2 Monitör Sorunu

Söylediğiniz modelin benzeri sanırım ve daha yenisi gibi duruyor. İnceleme veya test videosu da bulamadım. Linkteki(MSI 27'' G274QPF) monitör mü daha iyi yoksa sizin aldığınız mı? 2k monitör arayışındayım. bu 2 model arasında kaldım. bütçem 10k
  15. K

27” 2K Monitör Tavsiyesi

Ben de bu monitöre bakıyordum. MSI 27'' G274QPF bu monitörden daha mı iyidir? Şuanda internette sizin önerdiğinizle ilgili pek bir bilgi ve test bulamadım. Sizin önerdiğiniz monitör bu MSI 27'' G274QPF monitörün versiyon 2si sanırım. Üstüne katmışlar mıdır yoksa daha kötü bir model mi...
Top Bottom