kakumeidragon isimli üyenin son içerikleri

1. kakumeidragon

Eylül ayı 6000 TL bütçeli telefon önerisi

Başlıkta da belirttiğim gibi şuan fiyatı 6000 civarı olan bir telefon arıyorum, oyun çok oynamam benim için önemli olan daha çok kameradır önerileriniz varsa benimle paylaşırsanız mutlu olurum teşekkürler :)) Not: şuanlık aklımda redmi note 10s ve Samsung m23 var
  2. kakumeidragon

Sony Arçelik televizyon karşılaştırması

tabii ki var aynı fiyatta olsalar gözüm kapalı Sony seçerim zaten kırılan televizyonumuz da Sony sadece fiyat performans açısından bütçeyi 2000 TL artırmak worth olur mu onu düşünüyorum
  3. kakumeidragon

Abdullah'ın videosundan sonra Phillips'e bakmadım bile 😂
  4. kakumeidragon

Kardeşim televizyonumuza flüt fırlattığı için ekranı kırıldı ve yeni televizyon alma durumundayız 😂 2 televizyon arasında kaldık Arçelik A49 B 970 A (Arçeliğin sitesinde 7000 TL) Sony 50x81j (Vatan bilgisayarda mobil uygulama ile satın alınca %5 indirimle birlikte 8834 TL) Babam daha ucuz...
  5. kakumeidragon

Ekran kartının %99 ile çalışması

Msi afterburner kullanırken oyunun durması sorununu yaşıyordum onu bıraktıktan sonra düzeldi sebebi o olmasa bile kullanmaya korkuyorum artık 1613589517 ben de düzelttiler o sorunu diye biliyorum
  6. kakumeidragon

Mesela şuan oyundayım ve gpu kullanımı + sıcaklık düştü. Oyuna girmeden yüksek olan şey girdikten sonra nasıl düşebilir? 1613586147 evet
  7. kakumeidragon

Valorant Clienti açıyorum daha oyuna girmeden fanlarım sesli bir şekilde dönmeye başlıyor ve ekran kartı kullanımım %99 - 100 seviyelerine çıkıyor. Üstelik sıcaklık da azalmıyor 80 derece seviyelerinde kalıyor. Bir süre sonra duruyor oyun oynarken ama sonradan tekrar başlıyor. Bunun sebebi ne...
  8. kakumeidragon

Klavye ve mouse'un donması

sattığımı kim söyledi? :)
  9. kakumeidragon

Öneri Klavye mouse önerisi

g213'ün yorumları çok güzel neden tavsiye etmiyorsunuz
  10. kakumeidragon

yeni almaya karar verdim dostum bunları da küçük kuzenime göndericem eski bilgisayarım ile birlikte. Teşşekkür ederim önerileriniz için :)
  11. kakumeidragon

Redragon'a çok güveniliyor (klavye tavsiye konularında hep tavsiye edilmiş) bunun sebebi nedir? Gerçekten Logitech gibi bir firmadan daha mı iyi yapmış klavyeyi? Forumda kullananlar yazarsa sevinirim :)
  12. kakumeidragon

Logitech g102 Lightsync ve g213 ikilisini düşünüyorum. Amazonda şuan 520 TL ye geliyor ikisi ama sizin de fikrinizi almayı isterim daha iyi f/p klavye mouse var mıdır?
  13. kakumeidragon

Bilgisayarım yeni (2 hafta oldu alalı) ama eski ssd'nin Windowsunu kullanıyorum. Sebebi o değilse pc den kaynaklı değildir ve bence Windowsla alakası yok çünkü uzun süre olmadı o ssd ye format atalı
  14. kakumeidragon

Malesef garanti süresi bitmiştir 2-3 sene oldu alalı başka bir klavye mouse olayına da bakarım bulabilirsem başka klavye denerim
  15. kakumeidragon

Merhaba, Wk-85 klavye ve g3-220n mousedan oluşan bir klavye mouse seti kullanıyorum. Ve 5-10 dakikada, 2-3 saniye boyunca klavye veya mouse donuyor. Mesela oyun oynarken yürüme tuşu olan W tuşuna basarken karakter birden duruyor sonra tekrar yürümeye başlıyor sonra yine duruyor :D (bu olduğunda...
Top Bottom