Kamakato isimli üyenin son içerikleri

1. K

Yardım Xboxdan yüklediğim oyunlarda oyun filtresini kullanamıyorum

Xbox üzerinden dead by daylight aldım karanlık geldiği için oyun filtresinden parlaklık ayarı yapayım dedim ama lütfen destekleyen bir oyun seçin diye bir uyarı verdi sıkıntı oyundadır diye pek takmadım ama internette yapıldığını görünce garipsedim. Reshade diye bir uygulama üzerinden yapıyım...
  2. K

Windows Defender siyah ekran veriyor

Geçen gün PC'ye reset attım her şeyi ayarladıktan sonra çekirdek yalıtımını kapatmak için defendera girecektim ama sayfa kullanılamıyor diye bir hata verdi sonra direk Windows defendera tıkladım ama siyah ekranda kaldı ve hiçbir şey gelmedi. İnternetteki birkaç yolu denedim ama yapamadım ne...
  3. K

Autodesk Maya 2020 yüklenirken hata veriyor

Pcye reset attım mayayı sitesinden yükledim ama setup diyince hata veriyor ne yapmam lazım.
  4. K

Tek jak girişli laptop kulaklık mikrofonu çalışmıyor

Kulaklığı takınca laptobun kendi mikrofonunu kullanıyor kulaklığınkini kullanamıyorum ne yapmam lazım.
  5. K

Dying light en düşük ayarlarda 70-90 fps veriyor

Dying light oynarken en düşük ayarlarda veya en yüksek ayarlada aynı fpsyi alıyorum 1 saat geçtikten sonrada 15-30 fps arasına takılıp kalıyor kapatıp açmam gerekiyor driverları güncelledim farklı şeylerde denedim ama olmadı ne yapmam lazım. Sistem: İ7 10750h RTX3060(nootebook) 8gb 3200mhz cl22...
  6. K

CTRL tuşuna basınca 2 tuşu çalışmıyor

Oyun oynarken ctrl tuşuna basılı tutunca 2 tuşu çalışmıyor 2 tuşumu sıkıntılı diye farklı tuşlarla denedim ama sadece ctrl tuşuna basınca çalışmıyor. Ne yapmam lazım.
  7. K

Çözüldü✓ Prize takılı iken laptop şarjı düşüyor.

Açıklamanız için teşekkür ederim teknik bir sorun var diye korkuyordum
  8. K

Çözüldü✓ Prize takılı iken laptop şarjı düşüyor.

Acer nitro 5 kullanıyorum prize takılıyken bazı oynlarda örn gta 5 1 saati geçince şarjı düşmeye başlıyor en fazla 3 saat oynadum en son baktığımda 95e düşmüştü Özellikler: İ7 10750h Rtx 3060 8gb ram
  9. K

Çözüldü✓ Ram arttırma için servise göndermelimiyim.

Yakın zamanda laptop aldım ram arttırıcam ama servise göndermelimiyim evde kendim mi yapmalıyım emin değilim içini açma veya takma konusunda sıkıntı yaşamam ama garantiden çıkıcak gönderip göndermeme arasında kararsızım acer nitro 5 laptop. Servislere türkiye içinde güvenmiyorum sıkıntı...
  10. K

Win 10dan 11e geçilir mi

Yakın zamanda 16ya çıkarmayı düşünüyorum
  11. K

Win 10dan 11e geçilir mi

Merhaba geçenlerde yeni bir bilgisayar aldım. Windows 10 yüklü bir şekilde geldi ama Windows 11'i destekliyor, sizce yüklememe değer mi yoksa Windows 10'da kalayım mı? Normal ev kullanımı için oyun vs. Sistem Özellikleri: İ7 1750h Rtx 3060 8gb ddr4 3200mhz cl22 ram 500gb ssd
  12. K

Çözüldü✓ Acer Nitro 5 Ram mhz yükseltme

Merhabalar 8gb 3200mhz li ramim 2800mhz de çalışıyor biosa girince nerden yapıcağımı bilmiyorum bilen varsa yardım edebilirmi.
  13. K

RAM 3200 ama 2800 de çalışıyor nasıl yükseltebilirim

Biosda nerden yapıcağımı bilmiyorum
  14. K

RAM 3200 ama 2800 de çalışıyor nasıl yükseltebilirim

Ramim 8gb 3200mhz ama 2800mhzde çalışıyor cpu z üzerindende baktım 1400 yazıyor acer nitro 5 kullanıyorum nasıl mhz yükseltebilirim.
  15. K

Microsoft visual hata

Dying light oynamak için oyuna gireceğim zaman böyle bir problem aldım bir şeyler eksiktir diye internetten yüklemeye çalıştım ama yine de aynı problemi aldım oyun sıkıntısız açılıyor ama her girişimde indirme için çıkıyor ve bu problemi veriyor çözümü aradım ama bulamadım yardım edebilir misiniz.
Top Bottom