Kapiciveyselefendi isimli üyenin son içerikleri

1. K

Kensa şarj aleti telefonuma zarar verir mi?

Telefonum samsung A9 2018.orjinal şarj aletinin kenar kısımları kalkmıştı ve kabloları gözüküyodu bende yeni bi şarj aleti aldım.markası kensa quick charge 3.0 telefonuma bi zarar verir mi bataryasında şişme yapar mı?bazıları hızlı şarj ediyo demişler ama bazılarıda bataryada şişme oldu demişler...
  2. K

Bisiklet lastiği yakılır mı?

Eyvallah hocam
  3. K

Bisiklet lastiği yakılır mı?

Şov amaçlı üzerine yanıcı bi madde dökülüp yakılabilir mi motorlarda yaptıkları gibi? Ne gibi hasarlara yol açar bisiklette?
  4. K

Bilgisayar toplayacağım yardım

Şimdi öncelikle para kaynağım günlük 70 TL yevmiyeli bir iş ve ben bu parayı biriktiremem yani 8 9 bin TL biriktiremem harcarım bu yüzden böyle parçaları tek tek toplamak istiyorum hem güzel bi kasa olur şimdi sizden istediğim bana 1 tb ssd 2 tb harddisk,6 gb ekran kartı,sıvı soğutmalı mümkünse...
  5. K

2. El bisiklet lastiği kaça satarım?

29 chaoyang mtb lastiği 2 tanesi kaç TL ye satarım acaba toplam 600 km yol gördü
  6. K

18 Yaş altı Banka Hesabı Açmak

Akbank neo var benim bildiğim 3 yasindaki çocuğun bile kartı oluyo ininal papara ile aynı mantık sadece kesinti yok para yükle harca üzerine onu kullanabilirsin
  7. K

İninal kartta temassız var mı?

Hee tamam teşekkürler
  8. K

İninal kartta temassız var mı?

Yeni çipli kartta temassız var biliyorum ama bende eski kart var eski kartta temassız ödeme var mı?
  9. K

2. El samsung s3 mini kaç TL eder?

2. El klasik samsung s3 mini var elimde eski bi telefon ama kırık çizik yok sadecr batarya eski onun için şarjı çabuk bitiyo ama kullanılır durumda gene de sizce kaç TL eder 120 TL teklif eden oldu sizce vermeli miyim?
  10. K

Bisiklet Kaskı Önerisi

Şu cross motorcularının kullandığı kasklar varya onlardan lazım mtb bisiklet için uygun olanlarından fiyatıda 1000 lirayı aşmazsa iyi olur
  11. K

Hastaneye gidip serum vurdurmam lazım nasıl yapabilirim?

Yanımda bi arkadaşım olucak tahminen ambulansı arar diye umuyorum
  12. K

Neden girdiğimi boşver sadece girmem gerek
  13. K

Bayılma işe yarar gibi duruyo nasıl bayılabilirim kendi kendime
  14. K

Bilmiyorum gerekirse hasta olurum bi şekilde girmem gerek işte
  15. K

Serum bayılma ne olursa olsun diyorum ya o hastaneye girmem gerek
Top Bottom