Kaptansnow isimli üyenin son içerikleri

1. Kaptansnow

İphone 13 pro vs iphone 14

13 pro ikinci el olduğu için pek güvenemiyorum sarı siteden alıcam kafamı çok karıştırdı bu iş iphone 14 bir mağaza açılışına özel 39 bin TL sıfır ürün yinede 13 pro mu almalıyım
  2. Kaptansnow

İphone 13 pro vs iphone 14

İphone 13 pro alıcaktım ikinci el 40 bin civarı pil 87 iphone 14 buldum kapalı kutu 39 bin TL hangisini almak mantıklı bilen biri yardımcı olabilir mi şimdiden teşekkürler
  3. Kaptansnow

İphone 13-13pro hangisi mantıklı

Arkadaşlar iphone 13 almayı düşünüyorum ama çevremdekiler 13 pro almamı öneriyorlar o da çok pahalı olduğu için alamıyorum bende ikinci ellere baktım pil 87 civarında temiz iphone 13 40 bin civarı düz 13 37 bin kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim
  4. Kaptansnow

Yurt dışı telefon alınır mı

Tamam hocam sağol verdiğin bilgiler için
  5. Kaptansnow

İmei atınca yurtiçi cihazı mı oluyor bir de bir kere atınca ne kadar gidiyor imei hocam
  6. Kaptansnow

Arkadaşlar ben telefon almaya karar verdim ve fiyatlara bakınca bir şok geçirdim açıkcası o yüzden yurt dışı cihaz almaya karar verdim bu konu hakkında yardıcı olabilicek var mı yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkürler telefon İphone 11 düşünüyorum
  7. Kaptansnow

Hangisi daha iyi dualshock 4 vs f710

Gamepad almak istiyorum dualshock 4 le f710 arasında kaldım hangisi daha kullanışlı bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi
  8. Kaptansnow

Pc ye gamepad alıcam önerisi olan var mı

Önerebiliceğin var mı hocam
  9. Kaptansnow

Hocam önerebiliceğin var mı
  10. Kaptansnow

Arkadaşlar pc ye gamepad almak istiyorum f/p genelde hikayeli oyunlar arada da fifa pes atarım bütçem 100/500 arası
  11. Kaptansnow

RX 5600 XT mining'de ne kadar kazandırır ve ömrü azalır mı?

Arkadaşlar elimde asus tuf rx 5600 xt var mining yapmayı düşünüyorum ne kadar kazandırıyor bir de mining yaparken kartın ömrü azalıyor mu veya zarar görüyor mu bilgisi olan var mı
  12. Kaptansnow

Ekran kartı rx 5600 xt

Arkadaşlar kullandığım asus tuf rx 5600xt ekran kartını satıcam sizce kaça satmalıyım
  13. Kaptansnow

Bluetooth kulaklık önerisi

Arkadaşlar Bluetooth kulaklık almak istiyorum ama pek bir bilgim yok önerisi olan var mı bütçe 100-200 TL civarı
  14. Kaptansnow

Metin2 wslik server önerisi

Arkadaşlar wslik az farmlı kafa dağıtmalık pvp servere başlamak istiyorum bilen var mı düzgün onlineli bir sw
  15. Kaptansnow

Kimlik bilgileri yanlış e-postaya atmak

bende bilmiyorum ama içimde kötü his var ondan sorayım dedim
Top Bottom