Karibler11 isimli üyenin son içerikleri

1. K

Eafc24 crash yeme sorunu

Eafc24 te sürekli crash yiyorum nedenini bilmiyorum. Çözümünü bilen biri yardımcı olabilir mi? Başka oyunlarda sorun yaşamıyorum
  2. K

Eafc yükleyemiyorum.

Sorun çözüldü. Daha önce steamden yüklüydü oyun , oradan kaldırmam gerekiyomuş hallettim
  3. K

Eafc yükleyemiyorum.

Arkadaşlar eafc 24 oynamak için eaplay pro aldım ardından sonrasında tekrar para çekmesin diye iptal ettim.Şimdi ise oyunu yükleyemiyorum İndirme yerinde hata var tıklanmıyo
  4. K

Sınıfta kalırmıyım ortalamam 50 üstü

çok teşekkürler içimi rahatlattın.
  5. K

Bir de imam hatip te okuyorum herhangi bi artı veya eksi durum yok değil mi ?
  6. K

1. dönem 55 2. dönem 52 matematik, fizik, kimya ,biyoloji ve felsefeden kalıyorum . Sınıfı geçermiyim.(Kesin bilgisi olan yazarsa sevinirim)
  7. K

Usb bellek gözükmüyor

nasıl yani hocam neye bakayım
  8. K

Usb bellek gözükmüyor

Bikaç yıl önce aldığım usb bellek artık pc de ve telefonda gözükmüyor. Bi zamanlar pc de art arda tak çıkar yaptıktan sonra gözükmemeye başladı.Disk yönetiminde de gözükmüyot ne yapmalıyım. İçinde önemli şeylerim vardı.
  9. K

30tl lik pc game pass`te FIFA 22 var mı

Saolun teşekkürler.
  10. K

30tl lik pc game pass`te FIFA 22 var mı

FIFA 22 oynamak istiyorum bunun için 30tl lik olanı mı yoksa 45tl lik olanı mı almam lazım.
  11. K

GtaV grand rp crash sorunu

grand rp oynuyorum ve sürekli oyuna girerken veya oyundayken crash yiyorum 1 2 kere değil günde 5 10 en az. sorunu ne olabilir
  12. K

kulaklıktan ses gelmiyor ve gitmiyor

daha 2 gün önce kulak içi kulaklık kullanmıştım, sonra başka bi kulaküstü taktım ve şimdi tekrar kulakiçiyi taktım şuan ne ses ne de mikrofon çalışıyor yardım edermisiniz. Youtubeda ki çoğu video ya baktım olmadi
  13. K

Sinerji Bendis Ryzen 3 sistem alinirmı

https://pckolik.com/urun/hector-pchocasi-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-2060/?utm_source=pchocasi&utm_medium=youtube&utm_campaign=rtx-2060-pc
  14. K

chrome ayarlarım sıfırlandı

arkadaşlar chrome kullanıcılar vs. her şey sıfırlandı tekrar giriş yaptım hesaba ama bütün uygulamalardan çıkmış yer işaretleri felanda yok çözümü nedir acaba 30dk dır deniyorum kafayı yicem en sonunda
  15. K

farklı modem takılır mı

şuan ki modemi çıkarıp yerine farklı bir modem takıcam ama çıkardığımı daha sonra kullanabilirim dimi
Top Bottom