Karizarez isimli üyenin son içerikleri

1. Karizarez

Ryzen 5 7600 için boşta 60 derece fazla mı?

Şimdi Phantom Spirit soğutucuyu çıkararak daha iyi bir termal macun sürdüm ve fanlarının yerini değiştirdim. Şuan boşta 45 derece civarlarında geziyor. Şuan gayet memnunum. Teşekkür ederim herkese.
  2. Karizarez

Yani sıcak olacağını bildiğim için Phantom Spirit kule tipi soğutucu aldım ama bu kadar beklemiyordum. Normal bir durumsa problem yok.
  3. Karizarez

Arkadaşlar yeni sistem topladım. Tüm ayarları yaptım windowsu kurduktan sonra MSİ Center'dan baktığımda 7600 işlemcim boşta 60 derece civarlarında geziyor. Bu normal mi? Thermalright phantom spirit soğutucum ve Msi b650 gaming plus wifi anakartım var. Macunu spatula ile yayarak sürdüm...
  4. Karizarez

Öneri Razer Blackshark V2 Pro 2023 vs Corsair HS80 Max vs SS Arctis Nova 7

Bende aynı kulaklıklar arasında kalmıştım. Son ana kadar Blackshark 2023 Pro 2023 almak istiyordum. Fakat sonradan araştırma yapınca aklımda Corsair HS80 Max Wireless'a kaydı. Dün sipariş verdim gelmesini bekliyorum.
  5. Karizarez

Sahip olduğum PSU 4070 Super'i destekliyor mu?

Çok teşekkür ederim. O zaman gönül rahatlığıyla istediğim ekran kartını alabilirim.
  6. Karizarez

Sahip olduğum PSU 4070 Super'i destekliyor mu?

Merhabalar. Bu konu hakkında bilgim olmadığı için konu açtım. https://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/high-power-elite-750w-80-bronze-atx-guc-kaynagi-hp1-n750br-e12s.html Bu PSU'ya sahibim. Ekran kartımı 4070 Super veya 7900xt ile değiştirmek istiyorum. Yeni PSU'larda...
  7. Asus Rog Strix Go 2.4

Asus Rog Strix Go 2.4

1 ay önce aldığım Asus Rog Strix Go 2.4 satılıktır. Kutu açılıp içine bakıldı. Hiç kullanılmadı. Corsair HS80 Max aldığım için artık kullanmayacağım. Pazarlık vardır.
  8. Karizarez

Corsair HS80 Max Wireless VS HyperX Cloud 3 VS Blackshark V2 Pro (2023)

Bende öyle düşünüyorum. İtopya'dan Corsair HS80 Max siparişi veriyorum o zaman.
  9. Karizarez

Corsair HS80 Max Wireless VS HyperX Cloud 3 VS Blackshark V2 Pro (2023)

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim 3 kulaklık arasında kaldım. Acaba siz hangisini önerirsiniz? İncelemelere baktığım zaman karar veremiyorum. Kulaklık oyun, film ve müzik olarak iyi olmalı.
  10. Karizarez

🔥İndirim LEXAR ARES 32GB (2X16GB) DDR5 6000Mhz CL30 4.327 TL

Fiyat iyi zaten Corsair 5500 TL'ye satılıyor. Ama Lexar markasını daha önce deneyimlemediğim için kafamda şüphe oluştu.
  11. Karizarez

🔥İndirim LEXAR ARES 32GB (2X16GB) DDR5 6000Mhz CL30 4.327 TL

Corsair Vengeance mı alsam bunu mu alsam yeni ram almak istiyordum rgbli siz ne önerirsiniz?
  12. Karizarez

❌İndirim Bitti! Corsair vengeance Rgb ddr5 2x16 7200 mhz indirim

Bu ramler xmp destekliyor ama expo desteği göremedim. Eğer destekliyorsa alacağım bilen var mı?
  13. Karizarez

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Ben 2 TB KC3000 çektim mutluyum.
  14. Karizarez

Corsair HS80 Max vs Razer Blackshark V2 Pro (2023)

Blackshark benimde aklımdaki ilk modeldi fakat dediğiniz gibi malzeme kalitesi aklımı karıştırıyor sonuçta iyi bir para vereceğiz. HS80 Max versiyonu hoşuma gitti ama çıkarılabilir mikrofonu olmaması ve hakkında fazla bir yorum bulamamam kafamı karıştırdı. O yüzden bende çok kararsızım. Virtuoso...
  15. Karizarez

Corsair HS80 Max vs Razer Blackshark V2 Pro (2023)

Arkadaşlar 5 yıldır kullandığım Arctis 5 artık emekli olma zamanı geldi. O yüzden kulaklık araştırıyorum. Başlıkta yazdığım 2 model arasında kaldım. Hemen hemen 7000-8000 TL bütçem var. Oyunun yanı sıra film ve müzik dinlemeyi de çok severim. Yani kulaklık her anlamda güzel olmalı. Kablosuz...
Top Bottom