kattolian isimli üyenin son içerikleri

1. K

AMD RADEON DRİVER HATASI

Merhabalar, dün sabah AMD RADEON SOFTWARE driverını açtım. Kontrol ettiğimde, yeni bir güncelleme geldiğini fark ettim. Yeni güncellemeyi yaptım, bilgisayarı kapattım. Akşam bilgisayarı açıp lol'e girdim. 144FPS'den 40-50 fpslere kadar düşüyordu. Driver'a bakmak için driver'a tıkladığımda şu...
  2. K

Yardım Gamepower Katana Red Switch mi? Rampage R90 Orion Red Switchmi?

Arkadaşlar 360tl bütçem var hangisini önerirsiniz siz? 1606517402 +rep
  3. K

5600XT SICAKLIK DEĞERLERİ

Yani önemli mi o?
  4. K

5600XT SICAKLIK DEĞERLERİ

Merhabalar, PES 2021 SEASON UPDATE oynarken bugün MSI Afterburner programını açtım. GPU Sıcaklığı en fazla 70'i gördü ancak onun yanında yer alan ''GPU Temperature'' diye bir yerde sıcaklık değerli 84 dereceyi gösteriyordu bu ne anlama geliyor? Desteğiniz için teşekkürler. SİSTEMİM: AMD...
  5. K

Monitör Görüntü Ayarları Hatası

Dostlar merhaba, bugün bilgisayarı kapatıp fişten çektim PSU düğmesinden de kapattım PSU yu. Ardından şarteller attı monitör fişte takılıydı 1 2 saat sonra pcyi fişe taktım güvenli bir şekilde psuyu açtım arkadan ve çalıştırdım pcyi. Ancak masaüstü geldiğinde görüntü küçücüktü görüntü...
  6. K

Everest X-Mesh Nasıl?

Benzeri var, gayet güzel hava alıyor
  7. K

FRİSBY KASA

400TL bütçeye 600w +80 sertifikalı psu önerir misiniz zahmet olmazsa hocam?
  8. K

FRİSBY KASA

Dostlar selamlar, Yeni bir sistem topladım. Ancak sistemi satın alırken bir arkadaşım eski kasasını hediye etti, bütçemde kasaya vereceğim para yerine İşlemcimi yükselttim. Elimde ki kasa Frisby FC-915G 600W +80 Bronze Modeli kasa-psu. Biliyorum ki çoğumuz Frisby PSU kalitesine olumsuz...
  9. K

Teknoking 2 Alınır mı?

Öncelikle selam dostlar, Teknoking 2 almayı düşünüyorum. Ancak MSI RX 5700 MECH GP Edition Ekran Kartı ile ilgili bir kaç sorum olucak, 1-) Isınma ile ilgili sorunlar duydum, sizce almaya değer mi? 2-) Bu ekran kartı beni ilerde üzer mi? 3-) Teknoking 2 üzerinde SSD ve kasa harici herhangi bir...
  10. K

6000TL Sistem önerir misiniz? (Teknobiyotik,İncehesap,İtopya,Sinerji)

Selamlar, hayırlı akşamlar. Dostlar sizlerden bir ricam var, 6000tl gibi bir bütçem var. GameGaraj'dan Aquaris-5AN özelleştirip satın alacaktım fakat, işletim sistemi FreeDos olduğu için vazgeçtim. Şimdi ise incehesap,sinerji,itopya,teknobiyotik gibi sitelerden almaya karar verdim...
  11. K

5500-5800 fiyat aralığında, hazır sistem önerisi.

sipariş veriyorum o zaman reisim
  12. K

FPS değerleri nasıl olur? Sistem çok ısınır mı? @Gizemss
  13. K

2060 yerine 1660ti twin x2 tercih etmem doğru mu? 400tl fark değer mi 10fps için
  14. K

Bu şekilde daha iyi değil mi? 10 fps için 400tl vermeye gerek yok sanırsam, doğru bir fikirde miyim? 5564tl tutuyor @Gizemss
Top Bottom