Kaziminho isimli üyenin son içerikleri

1. K

FC 24 ONLİNE YARDIM SORU

1- oyunun kendi klasik kol ayarını kullanıyorum 2- para atmana gerek yok ama para atanların kadrosuna sahip olabilmek için çok uzun süre oynaman lazım 3- para atmadan da haftalık görevleri yaparak güzel kadro kurabilirsin
  2. K

R5 3500X RTX 2060 sistemde FPS yüksek olmasına rağmen oyun kasıyor

Hocam dediğiniz uygulama ile driverları sildim tekrar yükledim. EA FC 24`te afterburner çalışmadığı için Assetto Corsa`da fps testi yaptım sonuçlar şöyle Oyuna ilk girdiğimde: %1 ve %0.1 fps çok yüksek https://ibb.co/rFnBf6y Oyuna giriş yaptıktan: 20-30 saniye sonra https://ibb.co/4tJYMvc Oyunun...
  3. K

Dediklerinizi denedim ancak bir fayda sağlamadı. Bu arada indirme yaparken falan bilgisayar çok fazla kasıp donuyor neredeyse kullanılamaz hale geliyor. acaba işlemci ya da ssd de mi bir sorun var
  4. K

Hocam dediğinizi yapacağım da ekstra olarak işlemcinin sağlığını hatasını kontrol edebileceğim bir şey var mı ? İşlemcinin sıkıntılı olduğunu düşünüyorum
  5. K

Hocam attığım ss de olması lazım maximum 9 falan çıkıyor gta 4 de denediğimde 1 fps gözüküyor
  6. K

Arkadaşlar bilgisayarı 3 senedir falan kullanıyorum. kötü sistem değil EA FC 24 gibi akıcılık gerektiren oyunlarda da zaten Low ayarlarda oynuyorum ona rağmen bilgisayarda sanki drop ve FPS düşüklüğü aynı anda var gibi. Mesela EA FC 24 de 180 FPS alıyorum ama sanki 30-40 alıyorum daha üstü değil...
  7. K

Yardım Logitech G29 Drift atarken toplamıyor

Hocam sorun şu ki direksiyonu aldığımdan beri toplamıyor ben bu durumu yeni farkettim 1673511336 Ayrıca şunu da belirteyim lfs oyununda da direksiyon toplanmıyor
  8. K

Yardım Logitech G29 Drift atarken toplamıyor

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 5 ay önce ikinci el aldığım direksiyonumla 50 saate yakın assetto oynadım fakat drift atarken FB'yi kapatıp kendi çabamla direksiyonu sağa sola çeviriyorum yani drift atarken araç yolun gidişatına göre bana yardımcı olmuyor. FB'yi açtığımda ise direksiyon sertleşiyor...
  9. K

2000-3000TL Arası Telefon Önerisi

Başka önerisi olanlar varsa öneriye açığım
  10. K

Başka önerileri olan var mı arkadaşlar ?
  11. K

Merhabalar, Babama 2000-3000 TL arasında bir telefon alacağız fakat karar veremedik. Kendisi oyun oynamayan birisi ancak telefonun akıcı olmasını istiyor. Su işleriyle ilgilendiği için telefonun biraz da olsa dayanıklı olması gerekiyor ancak xiaomi not 9 pro düşünüyoruz ancak onun da son...
  12. K

ac odssey fps görsergesi nerden açılır-

Hocam önce afterburner i açın sonra oyuna giriş yapın fps i gösterecektir
  13. K

Yardım Türk Telekom 1100TL cayma bedeli

Hocam benlik sıkıntı yok ama müdürlükteki tanıdık sıkıntı olabilir ceza yersiniz birisi şikayet ederse falan demiş babamında aklına girmiş yapmayalım diyor. Ben köye taşımayı düşünüyorum ayrıca elektrik abonesi babamın üzerine olacakmış. Sizce denemeye değer mi ?
  14. K

F1 2019 steam ve microsoft store multiplayer oynama

Hocam ikinizde de varsa denesenize :D
  15. K

Altyapı Kutusu Hakkında

Güncel!
Top Bottom