kazue isimli üyenin son içerikleri

1. kazue

Bilgisayarım ne kadar eder? Ve sistem önerisi

attığım sıfır sistemin daha iyi olduğunu düşünüyorum fiyat performans açısından 1714802928 evet biraz daha ayrıntılı bakılması lazım illaki ekran kartı gibi önemli bir parçanın 2.el alınması sıkıntı yaratabiliyor eğer bulabilirse temizinden güzel bir sistem olur
  2. kazue

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-vok-trooper-v2-ryzen-5-5600-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-gainward-geforce-python-ll-8gb-rtx4060-oyun-bilgisayari-p-51047 en mantıklısı bu gibi duruyor
  3. kazue

4.5kya ekran kartı bulması bir tık zor gibi
  4. kazue

Kollarım çok ince ne yapmalıyım

Kanka al dumbellı eline set set curl at. Şınava yat, barfiks çekebiliyorsan barfikse aban. Yavaş yavaş olur. Beslenmene de dikkat et bir de. Profesyonel olarak yapacağını sanmıyorum zaten evde kendi imkanlarınla halledersin illaki takma kafaya.
  5. kazue

Bu masa alınır mı / sallanır mı? 349₺

sallanma olacağını çok düşünmüyorum demir profilleri sağlam gibi duruyor biraz farklısı bende de var ve bence klavye mouse koymak için bile yeterli büyüklükte değil mousepad sarkar ve sorun yaratabilir bu şekilde
  6. kazue

MousePad Önerisi en fazla 300 TL

baktım fakat 90x40ları 400 460 civarıydı sanırım ve aynı zamanda model değil malzeme kalitesi önemli ki klassenin kalitesiz olduğunu düşünmüyorum
  7. kazue

Hangi Mouse Daha İyi ?

daha hassas hareketleri algılaması, daha kısa tepki süresi ve daha uzun ömür gibi düşünebilirsin
  8. kazue

MousePad Önerisi en fazla 300 TL

hocam bence bütçenizin üzerine bi 100 daha koyup https://ty.gl/ex86z5a5eu bunlardan birini seçebilirsiniz daha uzun ömürlü ve kaliteli mouse yağ gibi kayar dalongların çok kalitesiz olduğunu duymuştum veya bunu buldum düşünülebilir...
  9. kazue

AMD RADEON RX6700 PUBG GÖRÜNTÜ ÇAMUR GİBİ

Sapphire pulse rx6700 kullanıyorum 1.25 miyopum gerçek hayatta uzakları oyundan daha kötü görüyorum bence başka bir sorunu var eve gidince unutmazsam ayarlarıma bir bakayım
  10. kazue

2.El R5 3500 vs 10105F

İkinci el baktığımızdan dolayı 4 5 kişi satıyor onlar da neredeyse sıfır fiyatına maalesef. Öneri için teşekkürler 1710751107 bakacağım teşekkürler
  11. kazue

2.El R5 3500 vs 10105F

bütçe olarak 200tl bile sıkıntıya soktuğu için alınabilecek en fiyat performansı almaya çalışıyoruz 2600 düşünüyorduk zorlayarak 3500e çıktık
  12. kazue

2.El R5 3500 vs 10105F

Arkadaşıma 2. el sistem almayı düşünüyoruz. Öncelik oyun olacak ve Ankara içerisinden alacağız. Elden teslim alma amacıyla. Ekran kartı zaten olduğundan sadece işlemci, anakart önerisi gerekiyor. En fazla bütçe 4k olacak, şuan aklımızdakiler. R5 3500 (kutulu fanlı / 2000) GİGABYTE B450M S2H...
  13. kazue

95kya bu kasa alınır mı

95k pc alabiliyorsa herhalde varını yoğunu pcye basmıyordur diye düşünüyorum ki basıyorsa bile bu bizi ilgilendirmez. Adam verebiliyor parayı ve bizden öneri istemiş akıl değil. Siz almayacaksanız almayabilirsiniz kendi bilgisayarınız gayet yetiyorsa sizlik bir sorun yok gibi. Adam aktif oyun...
  14. kazue

Çözüldü✓ Vatanbilgisayar pc toplama yardım

4060 ile darboğaz yapacağını çok sanmıyorum. zaten oyunun ikinci planda kaldığını söylediğinden oyun zevkini bozacak kadar darboğaz olmaz.
  15. kazue

17000 TL ye r5 5600+ rtx2060s iyi midir?

adam gibi kullanınca sıkıntı çıkarmıyor🥴 1708847074 Powerboost hive 650w 80+ psu kullanıyorum 1 seneden fazladır bir sorun çıkmadı. Şans işi biraz da sanırım.
Top Bottom