kd77 isimli üyenin son içerikleri

1. K

Öneri PC için 5.000tl gamepad önerisi

Genelde fifa ve cod oyunları için ortalama 5000tl civarında baş ağrıtmayacak bir gamepad alacağım, ne önerirsiniz?
  2. K

Öneri 7900xtx alınır mı?..

Ekran kartım Asus Dual rtx 3060 OC 12GB, daha yüksek vramli veya daha performanslı bir ekran kartı bakıyorum. 7900xtx %30 ihtimalle düşünüyorum, tabii markası da önemli. Sıkıntı çıkarabilecek marka haricinde önerileriniz varsa beklerim. Aynı fiyat bandında bunu alabilirsin diyeceğiniz ekran...
  3. K

Yardım Farklı hz çift monitör kullanımı

çok sağol 1705496219 😂😂😂 1705496296 Senden yola çıkarak 280hz diğer monitörü mü alıyorum çok sağol 1705496340 Aynen ips olacak şekilde tabii renklerde uyumlu bir monitör alacağım
  4. K

input lag yaşarsın diyenler oldu, bununla ilgili ne düşünüyorsun farklı hzden dolayı?
  5. K

2k monitör kullanıyorum ve ikinci monitör olarak 1080p almayı düşünüyorum, bunların bağlantısında bir sıkıntı yaşar mıyım? ekran kartım 3060 OC 12GB
  6. K

Öneri Ekran kartı ve ssd önerisi bekliyorum.. Detayları konu içinde belirttim.

Selamlar, özelliklerini aşağıda belirttiğim gibi bir kasam var. Bu kasaya yükseltme olarak https://www.gaming.gen.tr/urun/213239/asus-geforce-rog-strix-rtx-4080-16gb-gddr6x-256-bit-dlss-3-ekran-karti/ bu veya bu fiyat bandında artı veya eksi yönleri olacak şekilde yorumunuz nedir? Bir de ssd...
  7. K

Öneri MAX 7000TL KABLOSUZ KLAVYE ÖNERİSİ

kulaklık ve mouse da arıyorum aynı fiyat oranlarında. Aslında üç ürüne 20.000tl vermeyi düşünüyorum. Onlar içinde bi öneride bulunabilir misin? Üçü de aynı markada olabilir yazılım vs. kontrol etmek açısından.
  8. K

LG 27" 27GR75Q-B 1Ms 165Hz 2K OYUNCU MONİTÖRÜ

22 Haziran tarihinde Vatan Bilgisayardan aldım. Hasarsız, çiziksiz ölü piksel yok. 280hz monitöre geçeceğim için satıyorum. Kutusu ve tüm ekipmanları ile vereceğim. Teklifleri değerlendiririm..
  9. RAZER BLACKWIDOW V3 TE KLAVYE TR GREEN SWITCH

RAZER BLACKWIDOW V3 TE KLAVYE TR GREEN SWITCH

Ürünü 2023 Haziranda Vatan Bilgisayardan aldım. Çiziği vs. yok. Çalışmayan tuş veya switch yok. Sıfır alındığı gibi eksiksiz vereceğim. Kablosuz klavye alacağım için satıyorum. Tekliflere açığım.
  10. RAZER KRAKEN V3 X 7.1 OYUNCU KULAKLIĞI

RAZER KRAKEN V3 X 7.1 OYUNCU KULAKLIĞI

Ürünü Haziran 2023 Vatan Bilgisayardan aldım. Kutusu ve etiketleriyle birlikte eksiksiz teslim edeceğim. Sadece mikrofonun uç plastiğinde kedi diş izi var, ses ile alakalı bir sıkıntı yok isteyen olursa deneyebiliriz. Kablosuz kulaklık alacağım için satıyorum. Tekliflere açığım..
  11. K

Öneri MAX 6000TL KABLOSUZ OYUNCU KULAKLIĞI ÖNERİSİ

ortalama 6000tl civarında kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi bekliyorum.
  12. K

Öneri MAX 7000TL KABLOSUZ KLAVYE ÖNERİSİ

Kablosuz 7000tl civarında kablosuz klavye önerir misiniz?
  13. K

MAX 6000TL MOUSE ÖNERİSİ

Kablosuz 6000tl civarında mouse önerisi
  14. K

Kablosuz Klavye, Mouse ve Kulaklık Önerisi

Fiyat olarak üç ürüne de 20.000tl'yi aşmayacak şekilde bakabilirim. Ürünlerin tek marka olması tercihimdir, teşekkürler.
  15. K

Öneri Hangi ekran kartını seçmeliyim?

Seçenek olarak iki adet yazdım. Bir kısım 12gb olanı seç diyor, diğer bir kısım 8gb ama daha donanımlı olanı seç diyor
Top Bottom