kdrbirol isimli üyenin son içerikleri

1. K

Yardım Laptop Soğutucu Önerisi

13k hocam
  2. L Masa

Kayseri L Masa

07.2020 gibi Bauhaus dan almış olduğum l masayı masaüstü sistemimi satmış olmamdan dolayı satıyorum. Kozmetik olarak 10/10. Aldığım gibi sürekli temizleyerek kullandım. Fiyatı da makul tuttum. Ölçüleri: 160x75x144 cm (Genişlik xYükseklikxDerinlik )
  3. K

Yeni Monster Abra A7 aldım. Hayırlı olsun? Geçmiş olsun?

Link bıraktım dostlar
  4. K

Yeni Monster Abra A7 aldım. Hayırlı olsun? Geçmiş olsun?

Monster Abra A7 V13.1 model laptop aldım. 16Gb ram olan modelidir. Sizce hayırlı mı olsun geçmiş mi olsun? 13.250 TL ye aldım. https://www.monsternotebook.com.tr/abra/monster-abra-a7-v13-1/ İyi forumlar
  5. K

Yardım Laptop Soğutucu Önerisi

Arkadaşlar merhaba. Monster abra a7 v13.1 model laptop aldım. 17.3 inç. Bu modele uygun, güzel kullanışlı ve çok cep yakmayan soğutucu önerileri almak istiyorum. Hayırlı geceler
  6. Profesyonel Oyuncu|Yayıncı Gaming Sistem

Kayseri Profesyonel Oyuncu|Yayıncı Gaming Sistem

Merhabalar. Hayırlı ramazanlar. 05.05.2020 tarihinde Vatan bilgisayardan topladığım sistemimi satıyorum. Cihazım tertemizdir. Sürekli hareket halinde olduğum için laptop alacağım. Bunun için cihazı satmaktayım. Ekran ve kasa fiyatıdır. Sadece kasa fiyatı 11.500 dür. Muadili laptoplara takas...
  7. Rtx2060 Ryzen5 3600 12.500Tl

Kayseri Rtx2060 Ryzen5 3600 12.500Tl

Sadece ekran kartının garantisi yoktur, onun dışındakiler bir sene daha garantilidir. Vatan garantilidir. Ekran kartı da çok iyi durumdadır. Sıkıntılı şeyler yapılmamıştır. Sadece ders, oyun ve yayın amaçlı kullanılmıştır. Daha detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz. Muadili laptoplara takas...
  8. K

20000TL Toplama sistem önerisi

Sadece ekran kartının garantisi yoktur, onun dışındakiler bir sene daha garantilidir. Vatan garantilidir. Ekran kartı da çok iyi durumdadır. Sıkıntılı şeyler yapılmamıştır. Sadece ders, oyun ve yayın amaçlı kullanılmıştır. Daha detaylı bilgi için mesaj atabilirsiniz. Muadili laptoplara takas...
  9. K

2. El Sistem Ne kadar Eder? Rtx2060 Ryzen 5 3600

Güncelledim bilgileri
  10. K

Agalar temiz 2. el yada 0 hazır sistem var mı?

Sadece ekran kartının garantisi yok onun dışındakiler bir sene daha garantili. Ama ekran kartı da normal sıkıntısız. AMD R5 3600 Asus DUAL RTX2060 EVO 6GB Asus PRIME B450M-K Toshiba 500GB Ssd CRUCIAL 16GB RAM Xigmatek Cyclops Rgb 650W 80 Plus Kasa
  11. K

2. El Sistem Ne kadar Eder? Rtx2060 Ryzen 5 3600

Arkadaşlar aşağıda ki sistemi satmak istesem kaça satarım?(Sadece ekran kartının garantisi yok onun dışındakiler bir sene daha garantili. Ama ekran kartı da normal sıkıntısız.) AMD R5 3600 Asus DUAL RTX2060 EVO 6GB Asus PRIME B450M-K Toshiba 500GB Ssd(TOSHIBA OCZ 500GB RC500 NVMe M.2 SSD)...
  12. K

A101 Oyun Kolu Alınır Mı?

Masaüstünde mi kullanıyorsunuz? Bağlamak için Bluetooth adaptörü gerekli sanırım değil mi? Bir de son olarak şarj li mi pilli mi acaba?
  13. K

A101 Oyun Kolu Alınır Mı?

Merhaba arkadaşlar. Bu oyun konsolunu almayı düşünüyorum. Fiyatı sizce nasıl? Kullanan arkadaşlar var ise yorum yapabilir mi? Kalite durumu nasıl?
  14. K

Daha Önce Buradan Alışveriş Yapmış Olan Var mı? (@elektronikgumruk)

Merhabalar. Daha önce bu instagram sayfasından elektronik ürün alan var mı acaba? Binlerce beğenisi var yorumları da bir hayli. Rtx 2060 lı tulparı 7k ya satıyorlar. Param da çöp olsun istemiyorum. Bilgisi olan var ise yorum yapabilir mi acaba?
Top Bottom