kebapci isimli üyenin son içerikleri

1. K

30k civarı kasa toplamak istiyorum önerilerinizi bekliyorum

30k civarı kasa toplamak istiyorum önerilerinizi bekliyorum monitör dahil değil sadece kasa
  2. K

bütce 25 - 30 oyun için pc bakıyorum da önerileriniz nedir

bütce 25 - 30 oyun için pc bakıyorum da önerileriniz nedir şimdiden teşekkürler
  3. K

3500 TL Monitör Önerisi

Asus v24qwe modeli var kavisli birde asusun v24 serilerinden güzel monitörler var 165hz 1080p
  4. K

ASUS V24WQE MONİTÖR HZ SORUNU

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim monitörü aldım ancak kasam yok laptoptan bağladım dp girişi olmadığından hdmı 2.1 sürüm kablo ile bağladım 165 hz olmasına rağmen görüntü ayarlarında maksimum 144 gözüküyor laptop excalibur gtx1650 ekran kartlı modeli
  5. K

Çözüldü✓ LHR li ekran kartları

Teşekkür ederim
  6. K

Çözüldü✓ LHR li ekran kartları

LHR li ekran kartlarının oyun performansında veya normalinden düşük performans sergiliyormu kazım gücü düşük onu biliyorum sadece
  7. K

Çözüldü✓ Laptopla Monitör Testi Yapılır Mı?

Kanka benimde laptoba bağlı monitör test felan yaptım ölü piksel göremedim yapabilirsin
  8. K

Asus TUF Gaming 1ms monitör aldım ancak cs goda bazen 23 25 30 ms ye çıkıyor

Hayır genelde 0.5 0.6 0.8 de ama ara sıra oyun takılıyor 28ms gösteriyor 30 u bile geçiyor tepkime süresi monitör daha sıfır acaba laptoptan bağladığım için mi böyle bilmiyorum diğer oyunlarda bir sorun yaşamadım
  9. K

Game Garaj Laptoplara Güvenebilirmiyim? Slayer 5XL önerirsiniz?

Game garjdan hiçbirşey almadım ama türkiyede baya yaygın ünlü youtuberlerde baya videosunu çekiyor bir sorun olacağını zannetmiyorum
  10. K

Türkiyede custom klavye nerden bulurum

Amazonda birsürü satıcı var bir değerlendir istersen
  11. K

Asus TUF Gaming 1ms monitör aldım ancak cs goda bazen 23 25 30 ms ye çıkıyor

ekran kartım gtx 1650 Bir kasam yok laptoptan hdmı ile bağladım monitörü bu sebepten olabilir mi yada sebebi nedir monitör Asus TUF Gaming VG24VQE 23.6" 1ms
Top Bottom