kedaysamur1 isimli üyenin son içerikleri

1. K

kasam sadece kendi evimde çalışmıyor

fişi ters tak.
  2. K

İki SSD kullanabilir miyim?

raid de yapabilirsin.
  3. K

Öneri Fitgirl yerine neden Dodi seçilmelidir?

valla dilerim inşallah ileride paranız olur güzel bir işiniz olur ne istiyorsanız alırsınız ne istiyorsanız. fakir olmak kötü değil ancak fakir edebiyatı kötü duruyor.
  4. K

Asus 4060Tİ VE Ryzen 5 7500F

4060 ti x8 kart. 2k için x16 kartlar daha iyi olabilir.
  5. K

tatlılık sen eğer ücretli satılan bir oyunu/yazılımı birisinin hayrına kırıp dağıttığına ve içine hiçbir satır bir şey koymadığına inanıyorsan ya safsın ya da ne bileyim. korsan kullanabilirsin ama sadece korsan kullanmak için modladığın bir makinede içinde hiçbir özel bilginin şifrenin...
  6. K

ben korsan kullanmıyorum bilgisayarımda özel fotoğraflarım var, önemli belgelerim var, rusların eline vermek istemem.
  7. K

cs2 dx 11 hatası veriyor ama pc dx12

bu bir ekran kartı değil.
  8. K

farkı yok ikisi de aynı virüs xd
  9. K

Bozulan SSD'den veri kurtarma

1gb için 400 lira ya da 100mb 100 lira gibi ekonomik ücretlere çalışırım kargo size ait detaylar için mesaj kutum açık.
  10. K

Bunlar virüs müdür ?

formatla ve şifrelerini değiştir.
  11. K

r7 5800h rx5500m Laptop CS2 Kasma sorunu

normal. alman gerekeni alıyorsun sorun nerede?
  12. K

Dell G15 4060 Alınır mı?

ama yine de zorunda değilsen laptop alma. masaüstü 1060 sistem daha performanslı olur.
  13. K

Ryzen 5 7500f undervolt

yapman gereken şey daha düşük voltla aynı işi yapmasını bekleyerek işlemciyi strese sokmak değil. yapman gereken şey düzgün bir soğutucu almak. yine de sen bilirsin.
  14. K

RTX 4070 İÇİN 2K MONİTÖR EKRAN KARTINA BİNEN YÜKÜ ARTTIRIR MI

sorunu anlayacağın dilden sana sorayım ferrari alıyorum. 20 km/h hızla gitmek varken 100km/h hızla gitmek motora binen yük arttırır mı? ferrariyle 100'le gitmek motoru zorlayıp sorunlara neden olur mu. sorduğun soru böyle. sen cevapla.
  15. K

Ryzen 5 7500f undervolt

neden?
Top Bottom