• K
      keinSturz, PC Teknik Sorunlar kategorisinde ANAKART CPU KIRMIZI DRAM SARI YANIYOR başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba herkese iyi akşamlar, dün yeni topladığım sistem parçaları geldi, sistemi titizlikle topladıktan sonra ilk gücü verdim, bios ekranı sorunsuz açıldı...
      • IMG_0398.jpeg
    • K
      keinSturz, YENİ PC DONANIM UYUMLULUĞU başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      istanbul hocam evet bu soğutucu 360 lık olanı almak istiyordum
    • K
      3 fanlı cooler master bir serisi vardı bulamadım ama iyi bir soğutucuda almak istiyorum ondan öneride alabilirim 4bin bütçe
    • K
      bilmediğimiz markalarda düşük herzlerde ramlar psu hava akışının iyi olmayan kasalar vs vs 1714635936 tamamdır aklımda bu bilgi henüz almadım ekran kartını...
    • K
      40-50 fps lik fark var ben bukadar olacağını düşünmüyordum 1714634421 hazır sistem almayacağım kanka, çünkü yerleştirme çok ürün var içlerinde revize etsen...
    • K
      ortalama 100bin 1714633547 ikisi arasında çok fark varmı? 4070ti ile 80 süper
    • K
      Açıkcası bütçeye bakmıyorum şuan nekadar tuttuğunu soruyorsan birazdan yazarım ortalama 100bin tutuyor tutacak
    • K
      keinSturz, Toplama Bilgisayar Tavsiye kategorisinde YENİ PC DONANIM UYUMLULUĞU başlıklı bir konu açtı.
      Selamlar iyi forumlar, Yeni toplamaya başladığım sistemin uyumluluğu konusunda tereddüt etmiştim son bir teyit almak için açıyorum konuyu yardımlarınız...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,781
Üyeler
149,268
Son üye