Kerem Aman isimli üyenin son içerikleri

1. K

Çözüldü✓ Bilgisayar Açılmıyor!!

Sağolun beyler hem bios pilini çıkardım ramleri de çıkartım yarım saat bekledim bilgisayarı kurdum ve şu anda çalışıyor cansınız eyvallah
  2. K

Yok beyler ramleri de kontrol ettim bios pilini de çıkarttım ve bir süre sonra geri taktım ama hala ayn 1690673415 1690673460 Aynı bu şekil
  3. K

Bios pili tam olarak nerede oluyor acaba?
  4. K

Beyler selam ben pc nin fanlarını temizleyip işlemcinin termal macununu değiştirdim ve tüm kabloları doğru bir şekilde tekrar taktım bilgisayarın ledleri ve fanları çalışıyor fakat bilgisayar açılmıyor lütfen yardım edin!!!
  5. K

hem çakma ps4 kolunu hem de kulaklığımı bağlayamıyorum

kolu bağlasam kulaklık çalışmıyor kulaklığı bağlasam kolu bağlayamıyorum ikisini de usb kablosu ile bağlamaya çalıışyorum ama olmuyor
  6. K

Windows'ta Wif-Fi simgesi gözükmüyor!

evet amd'nin kendi resmi sitesinden anakartımı bulup driverı yükledim kurdum 1655567548 acaba windows'ta mı sorun var çünkü normalde burda solda wi-fi seçeneği olması gerekiyor
  7. K

evet anakart üzerindeki pcı soketine bağlı dahili
  8. K

evet masaüstü bir sistem ve tarama yaptım ama wifi modülü anakarta bağlı mı yoksa pcı sokete mi bağlı bilmiyorum
  9. K

1655564745
  10. K

aygıt yöneticisindeki ağ bağdaştırıcıları
  11. K

Windows'ta wif-fi özelliği yok! Ağ ve İnternet ayarları bölümünde de wi-fi özelliği yok!
  12. K

Bu sistemle ve bu internetle yayın açılır mı?

R3 3100 3.6Ghz İşlemci B450MH Anakart 3200mhz GTX 1650 SUPER 4GB Ekran kartı (2x8) 3000mhz Ram 240 GB SSD İnternet Hızımın Ortalaması ise : Download ; 14.16 Mb/s Upload ; 3.277 Mb/s Gecikme Süresi ; 38 ms Sizce hangi oyunları hangi ayarlarda oynayabilirim? Cevaplar için teşekkür ederim :)...
  13. K

Lütfen bu konuya bakmadan geçme?

Are you kidding me?
  14. K

peki ya sadece yüksek ayarlarda? 1603880277 tmm
  15. K

R3 3100 GTX 1650 Super 4GB 16 gb 3000 mhz bir sistemle cod warzone oyununda 1080p en yüksek ayarlarda yayın açabilir miyim? Cevaplar için teşekkür ederim!
Top Bottom