Kerem_38 isimli üyenin son içerikleri

1. K

iPhone se 2. nesil ne zaman desteği biter

12 mini veya 12 ne kadar gider
  2. K

sahibinden de ya kırık oluyor yada pil olarak düşük oluyor 11 ler
  3. K

aslında pil olarak çok sıkıntı olmaz bana genel olarak desteği yakın zamanda bitmezse benim için yeter 1711119390 iphone 11 yenilenmiş olanı mediamarkt da 18000 civarı sahibinden de de temiz bulamam diye düşünüyorum
  4. K

Mediamarkt da 12599 TL'ye sıfırdan farksız pil olarak da 90+ çiziksiz yenilenmiş telefon var sizce alınır mı kaç yıl sonra desteği biter
  5. K

iphone se 2020 alınır mı

teknosadan alınır mı? yenilenmiş 1710962686 mediamarkt da 11599 TL'ye var alınır mı
  6. K

iphone se 2020 alınır mı

nereden aldınız
  7. K

iphone se 2020 alınır mı

iphone se 2020 2024 de alınır mı şuan redmi note 11s kullanıyorum yurtdışı onu satıp 9500 TL'ye easycepden iphone se 2020 almayı düşünüyorum fiyat olarak da uygun geldi ama biraz eski iphone kullanmak istiyorum sizce alınır mı
  8. K

Hangi sistem daha mantıklı

bütçe: 26000 https://www.sinerji.gen.tr/sapphire-radeon-rx-7600-pulse-8gb-gddr6-128-bit-ekran-karti-p-48117[/URL] https://www.vatanbilgisayar.com/asus-prime-b550m-k-argb-5100mhz-oc-ddr4-soket-am4-m-2-hdmi-vga-dvi-matx-anakart.html...
  9. K

ps5 kolum orjinalmidir

ps5 i ıraktan getirtdim ama asya versiyon çıktı birde kol aldım içinden çıkan kolla ayrıca aldığım kol arkasındaki yazılar farklı ikiside orjinalmidir
  10. K

Ps5 de PUBG klavye mouse destekliyormu

ps5 de PUBG de klavye mouse kullanılıyormu
  11. K

Bunlar Ps5 e zarar verirmi

arkadaşlar 2 sorum var 1. ben 3-4 aydır ps5 kullanıyorum dijital versiyonu ben dik kullanmadım hiç bozulur diye o riski almak istemedim şimdi de bozulmuyor diye haberler duydum yatay kullanmak hem görüntü olarak hoşuma gitmiyor hemde çok yer kaplıyor dik kullansam sıkıntı olurmu 2. bir keresinde...
  12. K

Instagram düzgün çalışmıyor

Instagram hesabımı yeni açtığımda gelen mesajı seçerek yanıtlama yoktu ilk başta sonradan geldi sonra tema değişme özelliği hiç olmadı sonra telefon değiştirdim bugün aeroinstayı indirdim onunla tema değiştirme özelliği geldi aeroinstayı sildim tema değişme özelliği normal instada kaldı ama ben...
  13. K

Konuşma sınavı için site varmı

Konuşma sınavı için konuşmayı hazırlayacak bir site varmı
  14. K

PS5'e bu iz sizce neden olmuştur

yeni kapak almam gerekirmi yoksa temizlenirmi
  15. K

PS5'e bu iz sizce neden olmuştur

denedim ama kolun r2 ve l2 tuşu ikisinden biri değmiyor 1698498176 zaten sürtme izi olsa çıkardı baya sildim deterjanla sildim yıkadım
Top Bottom