keremmountain isimli üyenin son içerikleri

1. keremmountain

❌İndirim Bitti! Corsair HS50 Pro Kulaklık 619₺🔥%77 İndirim

banada telegramı atarmısınız özelden
  2. keremmountain

Kablosuz mouse önerisi

CSGO ve Apex Legends oynuyorum. G pro superlight almayı düşünüyorum ama sizin tavsiyelerinizi de öğrenmek isterim.
  3. keremmountain

Ender 3 S1 PRO alınır mı ?

3D yazıcı işine uzun zamandır meraklıydım, nihayet bir yazıcı almaya karar verdim. Ancak yazıcı alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmiyorum. Evimde ufak tefek ürünler basacağım, profesyonel seviyede olmasına gerek yok. Araştırmalarım sonucunda bu yazıcının beğenildiğini gördüm, sizce...
  4. keremmountain

Motorun kesici hızını değiştirmek.

1- Powertronic alabilirsin ki vergilerden dolayı ülkeye girişi çok masraflı 2- Orjinal beyine yazılım attırabilirsin (Bu durumda motor garanti dışı kalır) İkisini de önermiyorum !!!
  5. keremmountain

Archon 550w / 600w psu

rx 580 için 8+4 pin gerekiyor, sanırım uyumlu değil. Aerocool 6+2 pin diğer psu için bilgi bulamadım.
  6. keremmountain

Archon 550w / 600w psu

3060 için bunlar yeterli olur mu?
  7. keremmountain

Archon 550w / 600w psu

Sizce hangisini almalıyım ? 550w 600w Sistem R5 3600 Rx 580 4gb (ilerde rtx 3060 tarzı bir karta geçeceğim) rgb yok
  8. keremmountain

Öneri i20 modifiye öneri, tavsiye

fotoğrafı görünce i20 alasım geldi :D
  9. keremmountain

Steam Düşük İndirme Hızı

Hangi firmadan internet hizmeti alıyorsun demek istemiş
  10. keremmountain

Artillery Sidewinder X2 VS Creality ender 3 s1 pro

Sizin terchiniz hangisi olurdu ? sebepleriyle beraber Creality ender 3 s1 pro 2. El ürün 8.500TL Artillery Sidewinder X2 2. El ürün 7.000TL
  11. keremmountain

FDM 3D Yazıcı Önerisi

3D yazıcı işine uzun zamandır meraklıydım, nihayet bir yazıcı almaya karar verdim. Ancak yazıcı alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmiyorum. Evimde ufak tefek ürünler basacağım, profesyonel seviyede olmasına gerek yok. Önerilerinizi sebepleriyle beraber bekliyorum.. Ayrıca 2. el...
  12. keremmountain

FDM 3D Yazıcı Önerisi

3D yazıcı işine uzun zamandır meraklıydım, nihayet bir yazıcı almaya karar verdim. Ancak yazıcı alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmiyorum. Evimde ufak tefek ürünler basacağım, profesyonel seviyede olmasına gerek yok. Önerilerinizi sebepleriyle beraber bekliyorum.. Ayrıca 2. el...
  13. keremmountain

Liste fiyatından yüksek fiyata araç almak ?

210.000TL liste fiyatı olan MT-25 0km motoru 250.000TL ye satın almak ne kadar mantıklı ? Ayrıca konuya cevap vermeden şunları incelerseniz sevinirim. Ticaret Bakanlığı, 6 Temmuz'da İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Hakkında Yönetmelik'te değişiklik yaparak, ikinci el araçların...
  14. keremmountain

230.000TL ye MT-25 0km almak ?

Şu an 250nk kullanıyorum, satıp mt almak istiyorum. Ayrıca belirtmek isterim ki ülkemizde araçlar genel olarak liste fiyatından satılmıyor, örnek olarak 178.550TL liste fiyatın olan mt-25 230.000tl ye satılıyor. peki sizce Bu fiyata mt-25 almak mantıklı mı ? Beklersem piyasa düşer mi artar mı ?
  15. keremmountain

Hesap kesim tarihi ?

hesap kesim tarihinde hemen ödersek daha iyi oluyormuş böyle bir şey varmı ? mesela 6 sında değilde 10 unda ödersem ne olur ?
Top Bottom