keremogtt isimli üyenin son içerikleri

1. keremogtt

Yavaşlık problemi ve Ram anakart uyumu

Maalesef 1711956942 Hız değeri 2667 MHz (anakartın maksimum desteği bu kadar) ama ram normalde 3200MHz falan galiba tüm problem buna bağlı olabilir mi?
  2. keremogtt

Yavaşlık problemi ve Ram anakart uyumu

i3 10100f gtx1660 super(tek fan) 16 Gb ram Ssd var (Msı anakartım var modeli falan bilmiyorum ama ram mhz değerini tam desteklemiyor) Sistem böyle ama ramdan mi kaynaklı bilmiyorum bilgisayarda bir hantallık var böyle uygulamaya basıyorum açılırsa uygulama arayüzü hemen yüklenmiyor ya da hemen...
  3. keremogtt

Sitelerin yüklenme hızı yavaş

dostum ipv6 testinden 10/10 sonucunu aldım ne yapmam gerekiyor daha sonrasında
  4. keremogtt

diğer cihazlar internetten bağımsız zaten yavaş cihazlar oldukları için bilemiyorum ethernet kullanmaya bugün başladım fakat hala siteler yavaş açılıyor
  5. keremogtt

dostum benim ne yapmam gerekiyor peki?
  6. keremogtt

testten 10/10 diye bir sonuç aldım nasıl devam edebilirim yardımcı olur msuunuz
  7. keremogtt

kısaca nedir ve kendimde var mı nasıl kontrol ederim diye sorsam?
  8. keremogtt

Dostlar daha yeni ethernet kabloya geçtim problemin internetle alakalı olduğunu düşündüğümden ama değil sanırım. Olay şu mesela youtube'a girince site açılıyor ama site yüklenmesi böyle bir 3 4 saniye yavaş yükleniyor bu tek bir tarayıcıda da olmuyor chrome brave opera hepsinde var sorun nedir...
  9. keremogtt

uyku saatimi ayarlamak istiyorum

saat 11 gibi uykum geliyor ama devam ettirmem gereken şeyler var uykumun gelme saatini 2 ye nasıl çekebilirim araştırdım ama tam benim demek istediğim şeyi bulamadım
  10. keremogtt

turkcell superonline 5ghz nasıl yapıcam

Dostum uygula kısmına basıp çıktım siteden ama bu şuan 5ghz işaretli yer sabit kalmıyor site kapanınca 2.4 e geçiyor napıcam?
  11. keremogtt

güvenemedim laaaaaa ne olur hocam patlamayız demi?
  12. keremogtt

nereye basıcam açmak için?
  13. keremogtt

Kernel panic upload mode hatası

Cihaz samsung j7 prime 2 sorun şu ki telefonda şarj yüzdesi sabit değil sürekli fakrlı bir değer gösteriyor onun dışında asıl sıkıntı telefon aniden uygulamaları kapayıp kernel panic upload mode yada watchdog panic upload mode diye hata veriyor oradayken kapama tuşu ve ses tuşuna basarak geçici...
  14. keremogtt

WP Üzgünüz, bu medya dosyası dahili belleğinizde mevcut değil" hatası alıyorum

depolamada sıkıntı yaşadığım için telefondaki whatsapp dosyasını alıp sd karta taşıdım fakat whatsappda artık önceki gelen pdf şeklindeki dosyaları açamıyorum doysa indirilmis gozüküyor fakat açamıyorum dahilli bellekte değil diyor bu hatadan sonra sd karta taşıdığım dosyayı geri telefon kısmına...
Top Bottom