Kerm3438 isimli üyenin son içerikleri

1. K

hp victus 16 esneme sesi

merhaba iki gün önce amazondan şu modeli teslim aldım alırken fiyatı 29.999tl idi ekranı açarken ekranın alt tarafından orta sağ kısmında esneme sesi var gıcırtı gibi ekranı kapatıp oraya az miktar baskı uygulayınca da bir esneme sesi geliyor değişim talebinde bulanamadım böyle bir teklifimiz...
  2. K

i5-12400F 3070 sistem reset atıyor

RAMAdata XPG 8GB 3200MHz DDR4 Single Kit Ram AX4U32008G16A-SR30 2 Adet SSD veya HDD modeliKingston NV2 1TB NVMe PCIE 4.0 Okuma 3500MB-Yazma Ekran kartıASUS DUAL GeForce RTX 3070 V2 OC 8GB AnakartASUS PRIME B660-PLUS D4 İşlemciIntel Core i5-12400F Merhaba öncelikle, sistemi yaklaşık bir hafta...
  3. K

Pc yeniden başlama sorunu

Ekran değil kasanın ve ekran kartının rgb ışığı 1688478805 @Perfectshot06 bu konularda bilgili bir üye var mı
  4. K

Pc yeniden başlama sorunu

Sistem : İşlemci 12400f Ekran kartı Asus dual 3070 v2 oc Anakart asus b660 plus d4 Ram xpg 16gb AX4U32008G16A-SR30 Psu asus tuf gaming 750b Ssd Kingston nv2 t tb Sistem bir hafta önce aldım herhangi bir sorun yoktu, bugün ea play üzerinden ıt tales two indiriken sanırım windows güncellemesi...
  5. K

2k monitör tavsiye (7000₺)

7000tl 2k monitör tavsiyesi 165hz olursa iyi olur. bu fiyatta ıps bulamadım ama varsa oda olur Aklımda Dell S2722DGM modeli var şuanlık
  6. K

10000 TL sistem tavsiyesi

Baktım biraz önce kuzenim alacak 5 eylülden önce alamıyor malesef ama çok iyi fiyat
  7. K

10000 TL sistem tavsiyesi

10k 11k sistem. 11k nın üstüne inanılmaz bir kampanya yoksa çıkamam. Tavsiyelerinizi bekliyorum
  8. K

Android 12 PUBG optimize sorunu

PUBG mobileda köşe kısımlara tıklandığında - PUBG MOBILE, Android'in en son sürümüne göre optimize edilmemiş. Ekran dokunuşları gecikebilir veya algılanmayabilir. Böyle bir uyarı çıkıyor ilk defa bugün oldu nedeni yada çözümü var mıdır?
  9. K

Müzik dinlerken video izlemek mümkün mü?

Bilgisayarda yapıyorumda telefonda olmaması çok saçma 1658355375 @şahin doğan
  10. K

Müzik dinlerken video izlemek mümkün mü?

Samsung marka telefon kullanıyorum samsung music uygulamasında müzik açıkken youtube dan video açınca video duruyor videyu başlatınca müzik duruyor bir çözümü varmı?
  11. K

Type-c portunun hafif sallanması

Bu hafta çarşamba a33 aldım telefonda 3.5mm Jack olmadığı için samsung typc kulaklık dönüştürücü aldım. günde ortalama 3kez kulaklık bir kerede şarja takıyorum. Normalde sallanıyor fakat biraz güç ugulayınca hafif bir sallanma var bu durum normal mi? Galiba type-c portlarının tamamında varmış...
  12. K

Yardım siyah renk telefonda ısınma sorunu olur mu?

siyah renk telefon ısınma sorunu olur mu ? evdeyken zaten sorun olmaz ama dışarıdayken ısınma sıkıntısı olur mu?
  13. K

İdef 2021 fuarında fotograf paylaşmak yasak mı?

İdef 2021 fuarında fotograf çekip sosyal medyada paylaşmak yasak mıdır?
  14. K

Steam PUBG Kalıcı Ücretsizmi

Şöyle, PUBG lite'a çok önem vermediler ve lite oyuncuları mobil oynamaya başladı tabi bunda PUBG mobile ın başarısında büyük yeni etkinlikler vs olunca insanlar mobil oynamaya başladı ve PUBG lite kapandı.
Top Bottom