kgnn17 isimli üyenin son içerikleri

1. K

Bilgisayar Asla Kapanmıyor

onu yaptım
  2. K

format atıp denenmeli mi sizce
  3. K

başımıza iş aldık
  4. K

asus b450 plus anakartım var garantiye mi vereyim sizce
  5. K

bios pilini çıkardım tekrar taktım onu yazmayı unutmuşum komple söküp öyle mi çalıştırayım
  6. K

arkadaslar lütfen artık yardım edin 5 saatir bilgisayarın bu sorunu ile uğraşıyorum sorunumun net olarak şudur : Bilgisayarı kapat dediğimiz zaman kapatma ekranı geliyor ve ekran kapanıyor fakat kasa asla kapanmıyor fanlar hala dönüyor ekran kartı power supply vb. Bilgisayarı tuştan kapatmak...
  7. K

bilgisayar sürekli mavi ekran ve otomatik reset atma

arkadaslar herkese iyi günler bilgisayarım belirsiz yere reset atıyor bunun belli bir süresi yok acıyorum 10 15 dk belki de 1 saat sonra res atıp acılıyor eger bir oyun girmek istersem mesela lol veya random sistem istemeyen bir oyun bile girdiğim zaman oyun kapanıyor ve atikmdag.sys mavi ekran...
  8. K

2 farklı kullanım hangisi daha iyi

i işte biosta çıkmıyor ben o yeni aldığım 2 rami aynı anda 1333mhz de calıstırıyorum kendi ramlerim 1600 de calısabiliyo ama 4 ünü de taktıgım zaman 1066 oluyo bir türlü çözemedim 1615212556 ben nasıl ayarlıycam bunları ikisi de hızı destekliyor ama olmuyor
  9. K

2 farklı kullanım hangisi daha iyi

arkadaslar merhaba ben 4 gb 1600 mhz ram ve 4 ghz işlemci hızı ile bir bilgisayara sahiptim bu bilgisayar 6 gb ekstra ram taktım ramler sorunsuz çalılıyor fakat hızlar 1066 mhzde çalışıyor daha yukarı alamıyorum bu yüzden işlemci hızım da 3,50ghz ye geriledi sizce ne kadar bi kayıp yaşarım 10gb...
  10. K

2 farklı ram taktım hız kaybına değer mi

yardımcı olursa cok sevinirim @RevDeisDou 1615204927 bu arada sadece yeni aldığım rampleri taktıgım zaman 1333mhz hızını alıyorum yani onda da bi sıkıntı yok sadece ikisi beraber 1066mhzden yukarı cıkamıyor 1615205617 bu sorunu çözebilcek biri yok mu
  11. K

simdi söyle ki aldıgım ramler 1333mhz ama ben 1066 mhzden yukarı cıkarmıyorum bir türlü eski kendi ramlerim 2x2 seklinde onları takınca xmp profili var ama diper bu yeni ramleri de eklediğim zaman xmp profili gidiyor ve 1066 mhzden yukarı cıkaramıyorum cıkardıgım zaman bilgisyar...
  12. K

arkadaslar merhaba ben 4 gb 1600 mhz ram ve 4 ghz işlemci hızı ile bir bilgisayara sahiptim bu bilgisayar 6 gb ekstra ram taktım ramler sorunsuz çalılıyor fakat hızlar 1066 mhzde çalışıyor daha yukarı alamıyorum bu yüzden işlemci hızım da 3,50ghz ye geriledi sizce ne kadar bi kayıp yaşarım 10gb...
  13. K

i5 750 işlemciye en yüksek seviyede alınabilcek ekran kartı önerir misiniz

ne kadar harcasam değer sizce cok bir bütce sıkıntım yok sadece harcadığıma değsin istiyorum
  14. K

i5 750 işlemciye en yüksek seviyede alınabilcek ekran kartı önerir misiniz

3-4 tane önerebilir misiniz
  15. K

oyun oynarken 100 derece oluyor cpu

kule tipi orta seviye bir sogutucu alıp bir de yeni macun değişimi yaparsan sorunun çözülür
Top Bottom