khal isimli üyenin son içerikleri

1. K

Far cry 6 fps düşüşü

GPU 60 CPU max 70 görüyor.
  2. K

Far cry 6 fps düşüşü

sanmıyorum hocam çünkü cooler boost özelliği var onunla da denedim yine aynı sorunu yaşıyorum ama tekrardan açayım bakayım oyun içi max kaçı görecek.
  3. K

Far cry 6 fps düşüşü

Herkese merhabalar. MSI BRAVO 15 laptopum var ryzen 5 5600h ve rx5500m ekran kartı ram 1x8 şuanda. Far cry 6 yı orta ayarlarda açtığımda bir yarım saat 60-70 fps lerde götürüyor sorun olmuyor ama daha sonra bir anda acayip bir fps drop yaşıyorum 70 fps ten 20 fps e düşüyor anlamıyorum. Oyunun...
  4. K

Epic indirimlerinden ne alabilirim?

Horizon zero dawn alabilirsin hocam bende almayi düşünüyorum.
  5. K

Epic games gamepad kullanımı

Teşekkürler hocam 🙏
  6. K

Hocam hangi gamepad i kullanıyorsunuz ?
  7. K

Merhabalar arkadaşlar. Bildiğiniz üzere epic games te güzel indirimler var. Rdr2 Valhalla cyberpunk gibi oyunları alıp gamepad ile oynamak istiyorum. yalnız epic games üzerinden bu oyunlara baktığımda gamepad uyumluluğu görünmüyor. Tecrübeli arkadaşlar var mı acaba? Ekstra bir program ile vs...
  8. K

Üyelere özel sistem geliyor!!!

Bize düşmez yani :((
  9. K

Yardım HP victus 16 alınır mı?

Herkese selamlar. Bu fiyata bu laptop alınır mı? Hakkında bilgisi olan veya kullanan var mı acaba? Soğutma sistemi vs. https://www.vatanbilgisayar.com/victus-by-hp-16-e0028nt-ryzen-5-3-3ghz-8gb-512gb-ssd-16-1-rtx3050ti-4gb-w10.html
  10. K

Yardım 10k bütçe laptop önerisi

HP yi nette görmüştüm burada da önereni çok yalnız internette bu modelin testlerini hiç goremedigim için pek içim rahat değildi. Abdullah abinin testlerini yaptığı 3050 modelde işlemci sıcaklığı 90+ lari görüyordu yer yer 5600h ta bu da benim biraz gözümü korkuttu. Asus kullanan ve 80 üstü...
  11. K

Hocam donanım olarak çok iyi yalnız HP bana hiç güven vermiyor ya.
  12. K

Herkese selamlar arkadaşlar. 10-10.5k bütçem var (11k olmaz). Oyun ve kodlama için laptop arıyorum. MS visual studio vs gibi programlar kullanıyorum. Aklımda şu iki laptop var. Soğutma vs benim için önemli. Bu fiyata hangisi alınır? Kullanan veya modeller hakkında bilgisi olan arkadaşlar...
  13. K

Güç planı Yuksek performans/güç tasarrufu yok

Anladım hocam teşekkürler cevaplarınız için duruma göre bakacağım. Iade edip 3050ti li bir laptopta bakabilirim karar vereceğim teşekkürler.
  14. K

Güç planı Yuksek performans/güç tasarrufu yok

Hocam önceki laptop um ryzen 7 4800h rx 5500m di ve işlemci 90+ ları görüyordu çareyi güç ayarlarında en yüksek işlemci durumunu 99 a getirmekte buldum. Şimdi ise o ayarların hiçbirine erişemiyorum. Neden erişemiyorum bir bilginiz var mı? Driverlardan dolayı mıdır nedir acaba?
Top Bottom