khanctor isimli üyenin son içerikleri

1. K

PC DONMA SORUNU AM5 VE AMD SİSTEM !

1695834105 bunumu işaretleyeceğim? 1695834175 yalnız bu direk kuruyor o attığın siteden autodetect olanı indirdim iki adet link paylaşmısın ilkden autodetect olanı indirdim şuanda olan driverları silmedim bilgin olsun
  2. K

1695833878 bumu hocam
  3. K

buyun hocam tüm bileşenlerin günceleme kısmını gönderdim not:ekran kartı güncelemesi gelmeden öncede aynı şekilde sorun mevcuttu 1695833567 bu sorun aslında format attıktan sonra oldu bilgisayarım format attıktan sonra çöktü hiçbir uygulama açılmıyordu sadece sıfırlama yaptım düzeldi çökmeyi...
  4. K

İlk öncelikle Merhaba iyi akşamlar dilerim 5 ay önce aldığım sistem son bir haftadır çok garip donmalar veyahut tarayıcıyı açarken flaş gibi siyah olup normale dönüyordu şuanda bu sorunu yaşamıyorum fakat oyun oynarken herhangi bir fpste düşüş yok donma yok fakat uzun süre oynasamda sorun yok...
  5. K

Kararsız kaldım yardımcı olurmusunuz acaba?

işlemci olarak ne alayım apu mu yoksa normal mi?
  6. K

TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİ RAM 16 YAPICAM VE İŞLEMCİ OLARAK NE ALMAMI ÖNERİRSİNİZ ACABA
  7. K

2.300 TL Almısım pardon işlemcisiz ve ekran kartsız 1621342470 sadece o mu sıkıntı? değiştirebilirim sonradan şimdilik idare etsin beni yeterli
  8. K

Çokmu kötü yani aga anlamadım ki çoğu kişi bu sistemi önerdi
  9. K

aldım bile işlemci ve ekran kartı almadım sadece
  10. K

Topladığım sistem kötümü arkadaşlar
  11. K

2800 İŞLEMCİ VE EKRAN KARTSIZ
  12. K

çok mu kötü? almışım işlemci önebilirmisiniz
  13. K

zaten aldım yazdığım parçaları sadece ekran kartı ve işlemci almadım 1621340355 hazır parçalar alişveriş sitelerinde kazıklıyolar resmen ondan dolayı tek tek almak zorunda kaldım
  14. K

İlk Öncelikle Merhabalar, 0'dan bilgisayar toplamaya karar verdim aşada belirtiğim parçalar elimde KARASIZ KALDIĞIM PARÇALAR İŞLEMCİ VE EKRAN KARTI İYİ ANLAYAN BİRİSİ YARDIMCI OLABİLİRMİ SONRADAN YÜKSELTMELER YAPACAĞIM.. İŞLEMCİ İÇİN BÜTÇEM: 1.000TL- 1.500TL arası EKRAN KARTI İÇİN BÜTÇEM...
Top Bottom